Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony” jest wyreżyserowany? Szokujące doniesienia uczestnika!

Rolnik szuka żony

Rozrywka

„Rolnik szuka żony” jest wyreżyserowany? Szokujące doniesienia uczestnika!

Przed nami kolejna, niezwykle emocjonująca edycja programu Rolnik szuka żony. Jak się okazuje, do sieci dotarły informacje związane z reżyserią programu. O wszystkim opowiedział Łukasz, który był uczestnikiem 2. edycji produkcji.

Prowadząca program – Marta Manowska

Kilka słów o programie

Rolnik szuka żony to wyjątkowa produkcja, która niezmiennie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Biorą w nim udział rolnicy, którzy pragną przeżyć przygodę i odnaleźć miłość swojego życia. Zainteresowani kandydaci oraz kandydatki wysyłają do wybranego przez siebie rolnika list, na podstawie których bohaterowie dokonują wyboru. Po pierwszych spotkaniach oraz kolejnych wyborach, starający się o serca rolników odwiedzają gospodarstwo swoich wybranków. Kolejne spotkania, życie na roli oraz towarzszące temu uczucia i emocje są bacznie rejestrowane przez kamery. Program prowadzi niezastąpiona Marta Manowska.

Zobacz także: Posiadłość Kamili z Rolnik szuka żony robi wrażenie [ZDJĘCIA]

Łukasz z 2. edycji Rolnik szuka żony zdobył się na szczere wyznanie

Nie da się ukryć, że spore grono fanów ceni program za jego szczerość i autentyczność. Prawdziwe emocje oraz silne uczucia sprawiają, że zainteresowanie programem jak i poszczególnymi jego bohaterami rośnie. Warto również wspomnieć o uczestnikach poprzednich edycji. Wielu z nich ułożyło sobie życie i założyło rodziny z osobami poznanymi właśnie za pośrednictwem programu. Część z nich doczekała się nawet dzieci.

Zobacz także: Zbyszek z 1. edycji Rolnik szuka żony berze ślub

Mogłoby się więc wydawać, że program łączy serca i pomaga ułożyć życie wielu bohaterom. Głos w sprawie zabrał Łukasz z 2. edycji Rolnika, który za pośrednictwem Facebooka zasugerował, że program jest reżyserowany. Zaapelował również do widzów, aby nie brali produkcji na poważnie.

„Szanuje oglądających program w którym sam miałem udział ZAGRAĆ. Ale apeluje o rozwagę i nie wkręcanie się … Komentarze typu że” dziewczyna brakuje a u Niej są chłopaki od roboty ” mnie bawią ludzie ten program był nagrywany kilka miesięcy temu !! Ani Jej ani im nie chodziło o miłość jak się okazało więc nie wyszło nic z tego a teraz każdy ma swoje życie więc ludzie nie dajcie się zwariować ! P.s ale scenariusz przewidział też miłość w tej edycji i jednemu rolnikowi się udało …” – czytamy w poście Łukasza.

Zobacz także: Bogusia i Krzysztof będą parą po programie? Fani nie mają wątpliwości.

Zobacz także: Krzysztof odrzucił dwie kandydatki! Kasia odeszła na własne życzenie!

Spodziewaliście się takiego wyznania?

źródło: Facebook, Instagram Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry