“Rolnik szuka żony” jest wyreżyserowany? Szokujące doniesienia uczestnika!

18 października 2021
Przez: : MC

Przed nami kolejna, niezwykle emocjonująca edycja programu Rolnik szuka żony. Jak się okazuje, do sieci dotarły informacje związane z reżyserią programu. O wszystkim opowiedział Łukasz, który był uczestnikiem 2. edycji produkcji.

Prowadząca program – Marta Manowska

Kilka słów o programie

Rolnik szuka żony to wyjątkowa produkcja, która niezmiennie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Biorą w nim udział rolnicy, którzy pragną przeżyć przygodę i odnaleźć miłość swojego życia. Zainteresowani kandydaci oraz kandydatki wysyłają do wybranego przez siebie rolnika list, na podstawie których bohaterowie dokonują wyboru. Po pierwszych spotkaniach oraz kolejnych wyborach, starający się o serca rolników odwiedzają gospodarstwo swoich wybranków. Kolejne spotkania, życie na roli oraz towarzszące temu uczucia i emocje są bacznie rejestrowane przez kamery. Program prowadzi niezastąpiona Marta Manowska.

Zobacz także: Posiadłość Kamili z Rolnik szuka żony robi wrażenie [ZDJĘCIA]

Łukasz z 2. edycji Rolnik szuka żony zdobył się na szczere wyznanie

Nie da się ukryć, że spore grono fanów ceni program za jego szczerość i autentyczność. Prawdziwe emocje oraz silne uczucia sprawiają, że zainteresowanie programem jak i poszczególnymi jego bohaterami rośnie. Warto również wspomnieć o uczestnikach poprzednich edycji. Wielu z nich ułożyło sobie życie i założyło rodziny z osobami poznanymi właśnie za pośrednictwem programu. Część z nich doczekała się nawet dzieci.

Zobacz także: Zbyszek z 1. edycji Rolnik szuka żony berze ślub

Mogłoby się więc wydawać, że program łączy serca i pomaga ułożyć życie wielu bohaterom. Głos w sprawie zabrał Łukasz z 2. edycji Rolnika, który za pośrednictwem Facebooka zasugerował, że program jest reżyserowany. Zaapelował również do widzów, aby nie brali produkcji na poważnie.

“Szanuje oglądających program w którym sam miałem udział ZAGRAĆ. Ale apeluje o rozwagę i nie wkręcanie się … Komentarze typu że” dziewczyna brakuje a u Niej są chłopaki od roboty ” mnie bawią ludzie ten program był nagrywany kilka miesięcy temu !! Ani Jej ani im nie chodziło o miłość jak się okazało więc nie wyszło nic z tego a teraz każdy ma swoje życie więc ludzie nie dajcie się zwariować ! P.s ale scenariusz przewidział też miłość w tej edycji i jednemu rolnikowi się udało …” – czytamy w poście Łukasza.

Zobacz także: Bogusia i Krzysztof będą parą po programie? Fani nie mają wątpliwości.

Zobacz także: Krzysztof odrzucił dwie kandydatki! Kasia odeszła na własne życzenie!

Spodziewaliście się takiego wyznania?

źródło: Facebook, Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz