„Rolnik szuka żony”: Małgorzata Borysewicz już tak nie wygląda. Przeszła totalną metamorfozę

27 października 2022
Przez: : W.M.

Małgorzata Borysewicz z Rolnik szuka żony zdecydowała sie na odważną metamorfozę. Internauci są pod wrażenie, jak wygląda w nowej fryzurze.

Małgosia Borysewicz brała udziałowi w 4. edycji popularnego reality-show Rolnik szuka żony. Rolniczka postanowiła spróbować znaleźć swoją drugą połówkę przed kamerami. Jak pokazał czas, zdecydowanie jej się to udało. Małgorzata na swoje gospodarstwo zaprosiła trzech kandydatów, ale z Pawłem dogadywała się najlepiej i to jego postanowiła ostatecznie wybrać. Pomiędzy parą wkrótce narodziło się uczucie i krótko po zakończeniu udziału w popularnym reality-show para zdecydowała się na ślub.

Wkrótce na świecie pojawił się synek pary Ryszard, a w 2021 roku ich rodzina powiększyła się o nowego członka – córeczkę Blankę.

Zobacz także: Kolejne zmiany w emisji Rolnik szuka żony

Małgorzata Borysiewicz w nowej fryzurze

Po udziale w programie Rolnik szuka żony Małgorzata zdobyła sporą popularność, a mimo iż od emisji odcinków z jej udziałem minęło już kilka lat, fani wciąż interesują się jej życiem. Borysewicz bardzo aktualnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym publikuje ciekawe stylizacje, przepisy kulinarne i oczywiście rodzinne zdjęcia.

Ostatnio Małgorzata z Rolnik szuka żony podzieliła się ze swoimi obserwatorami efektami wizyty u fryzjera. Borysewicz, która już nie raz eksperymentowała z kolorem włosów, tym razem zdecydowała się na ostre cięcie.

„Pół życia nie miałam takich włosów 🙈 Chyba ostatnio jak miałam fefnaście lat 😁. Jak się czuję w takiej długości? Bardzo fajnie ✌️ Objętość wróciła😜 Strzyżenie moich włosów trwa 1.5 h. Tak więc dzięki @aroginskihair za moc precyzji przy😌. Na pewno zostaję przy blondzie. Teraz tylko opanowanie stylizacji. Dziękuję za wszystkie wiadomości. 1/3 z Was ścina włosy ze mną 😁. To bardzo miłe.” – napisała

Zdjęcia Borysewicz w krótkich włosach zachwyciły jej fanów. Internauci zgodnie przyznali, że nowa fryzura zdecydowanie lepiej pasuje do byłej gwiazdy Rolnik szuka żony.

„Zdecydowanie lepiej niż w długich.”

„W krótkiej fryzurze dużo lepiej niż w długich. …obejmuje lat …młodziej wyglądasz”

„Zmiana zdecydowanie na plus”

„Ładnemu we wszystkim ładnie ! Ale naprawdę twarzowo w takiej długości” – pisały obserwatorki Małgorzaty

Jak oceniacie metamorfozę Małgorzaty Borysewicz z Rolnik szuka żony?

Małgorzata Borysewicz, fot. AKPA

źródło: Instagram/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej