Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony”: Marta i Paweł są już po ślubie? Do sieci wyciekło zaskakuje zdjęcie

Uczestnicy Rolnik szuka żony wzięli ślub?

Z życia gwiazd

„Rolnik szuka żony”: Marta i Paweł są już po ślubie? Do sieci wyciekło zaskakuje zdjęcie

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin poznali się w 7. edycji programu Rolnik szuka żony. Między uczestnikami szybko narodziło się ogromne uczucie, a niedawno rolnik pochwalił się nawet, że oświadczył się ukochanej. Para jest już po ślubie? Marta pokazała zaskakujące zdjęcie.

View this post on Instagram

A post shared by Marta Paszkin (@marta_paszkin)

Rolnik szuka żony 7

Program Rolnik szuka żony to jeden z najchętniej oglądanych reality-show Telewizji Publicznej. Program doczekał się już ośmiu edycji i niezmiennie cieszy się wielką sympatią widzów.

Zobacz także: Kamil i Joanna z Rolnik szuka żony są parą po programie?

Paweł Bodzianny był bohaterem siódmego sezonu randkowego show. Rolnik na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kandydatki, jednak największą faworytką 42-latka była Marta Paszkin. Mimo małego nieporozumienia, które o mały włos zniszczyło relację między uczestnikami, Paweł i Marta do dziś tworzą szczęśliwy związek oparty na miłości i zaufaniu.

Marta i Paweł wzięli ślub?

Kilka tygodni temu okazało się, że Mata i Paweł są już zaręczeni. Rolnik, który aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, pochwalił się swoim obserwatorom radosną nowiną, informując, że Marta przyjęła jego oświadczyny.

„Szukał rolnik żony i znalazł ♥️ Cudowna, wyjątkowa najlepsza @marta_paszkin powiedziała TAK!” – napisał Paweł

Ostatnio Marta pokazała swoim followersom zdjęcie, które sugerować by mogło, że jest już mężatką. Była uczestniczka Rolnik szuka żony była gościem na imprezie, na której ktoś podpisał Martę dwoma nazwiskami Paszkin-Bodzianny.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
Marta i Paweł wzięli ślub?

Partnerka Pawła szybko wyjaśniła, że „ktoś się pośpieszył”, nie ukrywała jednak, że połączenie jej nazwiska z nazwiskiem Pawła brzmi nieźle.

Chociaż Marta z Pawłem są już zaręczeni, dotychczas nie zdradzili, kiedy planują zawrzeć związek małżeński. Czekacie na ich ślub? Myślicie, że para pochwali się zdjęciami z tego wydarzenia?

źródło: Instagram Marty Paszkin/Instagram Pawła Bodziannego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry