Rozczochrana Anna Lewandowska porównała się do Meridy Walecznej! Musicie to zobaczyć!

20 lutego 2021
Przez: : MC

Rozczochrana Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej fryzury po sesji zdjęciowej. Co więcej, porównała się do znanej postaci z filmu animowanego – Meridy Walecznej! Widzicie podobieństwo?

Anna Lewandowska to czołowa gwiazda polskiego show-biznesu. Wraz z Robertem Lewandowskim tworzą jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par. Owocem ich miłości są dwie urocze córeczki – Laura i Klara, które niemalże od pierwszych swoich dni skradł serca fanów Ani. Polacy ochoczo śledzą rodziny rodziny Lewandowskich i trzymają kciuki za kolejne sukcesy.

Ania może pochwalić się ogromną rzeszą wiernych fanów, a na samym Instagramie śledzi ją ponad 3 mln osób. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo cennych rad dotyczących diety, zdrowego odżywiania, treningów jak i sfery beauty. To także kopalnia inspiracji modowych. Warto dodać, że Anna stworzyła własną markę kosmetyków “Phlov”, która cieszy się ogromną popularnością i pozytywnymi opiniami. Lewandowska spełnia się nie tylko w biznesie i sporcie, jest także oddaną matką i żoną.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła, że planuje więcej dzieci. Jej wypowiedź nie pozostawia złudzeń!

Rozczochrana Anna Lewandowska porównała się do Meridy Walecznej!

Ania to niezwykle piękna kobieta, która regularnie olśniewa swoich widzów. Nie da się ukryć, że dużą uwagę przykuwają jej gęste i długie włosy, które dają możliwości na stworzenie wielu fryzur. Anię mogliśmy już zobaczyć w wielu wydaniach, z grzywką, bez, lokach i upięciach. Tym jednak razem za pośrednictwem Instagrama podzieliła się zupełnie innym wyglądem. Co więcej, Ania po raz kolejny udowodniła, że ma dystans do siebie, a dobry humor jej nie opuszcza. Rozczochrana Anna Lewandowska porównała się do Meridy Walecznej – rudowłosej bohaterki filmu animowanego. Zobaczcie sami!

Widzicie podobieństwo?

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej