Małgorzaty Rozenek weźmie udział w programie Kuby Wojewódzkiego! Internauci są w szoku! To koniec konfliktu?

14 marca 2022
Przez: : M.J

W polskim show-biznesie nie brakuje gwiazd, które nie pałają do siebie sympatią. Tak też było w przypadku Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wiele wskazuje na to, że kilkuletni konflikt właśnie przeszedł do historii. Widzowie na ten temat mają zaskakującą teorię.

Co poróżniło Małgorzatę Rozenek i Kubę Wojewódzkiego?

Przypomnijmy, że konflikt celebrytki z dziennikarzem trwa już od lat. Wszystko zaczęło się od udziału Majdanów w programie Azja Express, gdzie wówczas brała udział również ówczesna partnerka Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk. Showman swojego czasu stanął w obronie swojej drugiej połówki nie szczędząc ostrych słów w stronę Małgorzaty i Radosława.

Małgorzata Rozenek.
Najbardziej znany tekst z programu Azja Express.

Wojewódzki nie zamierzał zmieniać tonu i niejednokrotnie nadal atakował publicznie małżonków w wywiadach, czy w sieci. Najwyraźniej miarka się przebrała, bo cała trójka spotkała się w sądzie. Choć wygrali sprawę z Wojewódzkim, to dziennikarz nie wziął sobie tego za bardzo do serca. Niejednokrotnie zaczepiał w mediach Małgorzatę Rozenek, a jeden z jego ostatnich wywiadów w studio Dzień Dobry TVN odbił się szerokim echem w sieci. Wówczas Wojewódzki nazwał Rozenek “najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w “Truman Show”.

Zobacz także: Wojewódzki miażdży znane gwiazdy w Dzień Dobry TVN!

Okazuje się, że wszystkie niesnaski pójdą być możę w zapomnienie. Po raz pierwszy od czasu głośnego konfliktu Wojewódzki i Rozenek będą mogli się skonfrontować na antenie radia Onet.pl.

Rozenek w programie Wojewódzkiego i Kędzierskiego

Wiele wskazuje, że udział Małgorzaty Rozenek w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego pozwoli im zakopać topór wojenny. W mediach zawrzało, a jak podkreślił Wojewódzki:

“Jeżeli możecie nam pomóc i napisać Małgosi na socialach, że warto się spotkać, bo raczej jest czas braterstwa, pojednań i dialogu niż patrzenia na siebie nieufnie to pomóżcie nam, bo może to być początek jak w “Casablance” […] Początek wspaniałej przyjaźni”– słyszymy na Onet.pl.

Małgorzata Rozenek potwierdziła już swój udział w podcaście:

“Piekło zamarzło”– podpisała krótko post, który pojawił się na jej profilu.

Internauci nie ukrywają, że jest to dość zaskakująca wiadomość patrząc na przeszłość tej dwójki. W komentarzach pojawiają się również wpisy, że Małgosia być może jest jedną z gwiazd biorących udział w programie stacji TVN Mask Singer. Pojawiają się teorie, że to dlatego Wojewódzki zaczął nieco łaskawiej traktować celebrytkę:

“Podejrzewam, że w Mask singer jest pani Małgosia uczestniczką – dla dobra programu zgoda była dobrze widziana”

“Tak myślałam, że zgoda. Ostatnio w programie Mask singer Kuba ładnie się o Pani wypowiadał. Tak trzymać, szkoda życia na kłótnie”

Czyżby faktycznie program Mask Singer miał doprowadzić do końca jednego z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie?

Zobacz także: Wojewódzki zszokował fanów! Będzie ojcem!

Nowy podcast Wojewódzkiego i Kędzierskiego z Małgorzatą Rozenek już 14 marca o godzinie 20.00 na głównej stronie Onet.pl.

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek / Onet.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej