Rozenek marzy o prowadzeniu Dzień Dobry TVN. Edward Miszczak w końcu się skusi?

15 marca 2022
Przez: : W.M.

Mało kto spodziewał się, że konflikt pomiędzy Rozenek i Wojewódzkim dobiegnie końca. W miniony poniedziałek Małgorzata pojawiła się w nowym podcaście Onetu – WojewódzkiKędzierski, w którym doszło do jej pojednania z Kubą. Przy okazji rozmowy żona Majdana zdradziła, że chętnie zostałaby prowadzącą Dzień Dobry TVN.

Koniec konfliktu Rozenek i Wojewódziego

Konflikt pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kubą Wojewódzkim rozpoczął się kilka lat temu, kiedy to ówczesna partnerka dziennikarza i żona Radosława wzięły udział w programie Azja Express. Pomiędzy kobietami często dochodziło do nieporozumień, a w obronie swojej partnerki stanął sam Wojewódzki. Od tego czasu media wielostronnie rozpisywały się o konflikcie pomiędzy celebrytami, którzy publicznie oczerniali się na łamach prasy i portali.

Wiele wskazuje na to, że konflikt pomiędzy Małgorzatą a Kubą dobiegł już końca. W ubiegły poniedziałek Rozenek była gościem nowego podcastu Wojewódzkiego i Kędzierskiego, w którym doszło do pojednania pomiędzy zwaśnionymi gwiazdami. Perfekcyjna wyjaśniła, że zgodziła się na rozmowę, ponieważ zrozumiała, że ówczesne zachowanie Wojewódzkiego było wynikiem jego miłości do byłej partnerki.

Król TVN-u przyznał jej rację i publicznie przeprosił Małgorzatę za wszystkie krytyczne słowa skierowane w jej stronę.

Rozenek prowadząca DDTVN?

Podczas rozmowy pomiędzy Małgorzatą a prowadzącymi poruszanych było wiele tematów.

W pewnym momencie konwersacja zaszła na tematy związane z pracą. Małgorzata zapytana została m.in. o swoje największe zawodowe marzenie. Mimo iż żona Majdana przyznała, że jej manager Wiktor odradzał jej, aby to zdradzić, wyznała, że bardzo chciałaby zostać prowadząca Dzień Dobry TVN i zasugerowała, że wielokrotnie rozmawiała o tym z Edwardem Miszczakiem.

„Mam taki swój projekt życia, ale to nie zależy od znalezienia sponsora. Umawialiśmy się na szczerość, dlatego powiem. Bardzo bym chciała prowadzić “Dzień dobry TVN” i chodzę z tym do Edwarda już od dawna. Zupełnie poważnie, mam programy, przy których chciałabym pracować i to byłoby łatwiejsze. Mój przyjaciel i menedżer Wiktor mówi mi jednak, żebym tego nie mówiła, przestała, dała spokój z tą telewizją.”

Zobacz także: Rozenek stanowczo o aferze z Królikowskim i Opozdą.

Wojewódzki szybko podchwycił temat i zapytał Małgorzatę, którą osobę zastąpiłaby w tej roli.

Którą parę byśmy wygryźli? Bo ja mam jedną taką, której bym się tam pozbył”– zapytał

Małgosia nie chciała wskazać konkretnego nazwiska.

„Ja nie chcę mówić o pozbywaniu się. Nie wprowadzajmy beznadziejnej atmosfery.”

Po chwili zastanowienia Rozenek dodała, że osobą, którą chętnieby wygryzła, sama zrezygnowała z tej funkcji.

Powiem ci, że tą, którą uważam, że powinniśmy się pozbyć, już się pozbyła”

„To ty powiedziałaś”- dodał Kuba.

Edward Miszczak
Edward Miszczak, fot. Gałązka/AKPA

Chcielibyście zobaczyć Małgorzatę w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN?

źródło: Onet.pl/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej