Rozenek pokazała fałdki na brzuchu. Reakcja internautów na nieidealne zdjęcia zaskakuje!

9 czerwca 2021
Przez: : J.J

Każdy obserwator profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan doskonale wie, że po ciąży zaczęła ona walkę do powrotu do wagi i figury. Ciężka praca nie poszła na marne, a dziś Małgosia może chwalić się świetną sylwetką, której zapewne pozazdrościć może jej niejedna z kobiet. Choć figura Rozenek zachwyca, jak każda z nas musi ona zmagać się z mankamentami. Zobaczcie najnowsze zdjęcia, które opublikowała na Instagramie.

Rozenek powrót do figury sprzed ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan to mama trzech synów: Stanisława, Tadeusza oraz Henryka. Trzecia ciąża nie była dla niej łatwa, choć sprawiła wielką radość w ich rodzinie. Małgorzata przybrała na wadzę, a jej ciało przeszło niemałą zmianę. Tuż po urodzeniu Henryka, Małgosia rozpoczęła walkę do powrotu figury sprzed ciąży. Ciężka droga została pokazana w programie Rozenek cudnie chudnie, w którym nie tylko poddawała się ciężkim treningom, ale pokazywała jak wygląda odżywianie celem zgubienia zbędnych kilogramów.

Rozenek udowodniła, że wszystko jest możliwe. W sieci zamieszcza liczne zdjęcia prezentujące efekty walki do powrotu sprzed ciąży, które są szeroko komentowane przez internautów.

Zobacz także: Zaskakującą stylówkę Rozenek w dżungli

Nieidealne zdjęcie Małgorzaty w stroju kąpielowym

Na jednym z najnowszych wpisów Małosia pochwaliła się zdjęciami prezentującymi jej szczupłą sylwetkę, podczas wakacji w słonecznym Meksyku. Mama rocznego Henryka może pochwalić się zjawiskową figurą jednak, jak każda z kobiet musi mierzyć się z mankamentami swojego ciała.

Rozenek pokazała nieidealne zdjęcia

Małgosia opublikowała zdjęcia na, których widać fałdki na jej brzuchu. Wielu fanów pomimo tego, że są przyzwyczajeni do innego rodzaju zdjęć skomplementowało nieidealne fotografie Rozenek. Wielu z nich dopatrzyło się również nawiązania do tezy Agnieszki Kaczorowskiej, która mówi o akceptacji „mody na brzydotę”.

Pod zdjęciami Rozenek czytamy poniższe komentarze:

“Piękne ciało bez filtra tak jak lubie 😍🙌🏻😘 buziaki”

“Jak to dobrze, że jako osoby znane nie pokazujecie “brzydoty” 😂 od razu lepiej się człowiekowi na sercu robi 🙌 😁”

“Super fotka. Piękna zadbana kobieta.👏naturalność ponad wszystko😊Więcej takich fotek Małgosiu.Miej w d…. to co piszą.Żyj chwilą 🙌Nie jedna by tak chciała wyglądać po trójce dzieci.Ty wyglądasz bosko ❤️”

Zgadzacie się z internautami i ich reakcją na fotografie Rozenek?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej