Rozstania gwiazd w 2021 roku! Nie obyło się bez dram i wzajemnych oskarżeń…

28 grudnia 2021
Przez: : M.J

Mijający rok nie dla wszystkich okazał się szczęśliwy. Wiele znanych osób musiało pożegnać się ze swoimi partnerami, co odbijało się zazwyczaj szerokim echem w mediach. Które pary z polskiego show-biznesu nie są już razem? Przypominamy najgłośniejsze rozstania gwiazd!

Rozstania gwiazd

Nie da się ukryć, że 2021 rok był pełen burzliwych związków, które koniec końców kończyły się rozstaniem. Niejednokrotnie informowaliśmy Was o kolejnych związkach celebrytów, które kończyły się fiaskiem. W świecie show-biznesu wydarzyło się naprawdę sporo, a oto małe podsumowanie 2021 roku. Które pary musiały przełknąć gorycz porażki i zakończyły swoje związki?

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2021 roku

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Nie da się ukryć, że rozstanie pary podróżników było najgłośniejszym w mijającym roku. Martyna i Przemek początkowo ukrywali swój związek. Następnie coraz częściej zaczęli pojawiać się na salonach. Podróżnicy stanęli na ślubnym kobiercu, czym podzielili się na swoich profilach w mediach społecznościowych. Niedługo później jak grom z jasnego nieba spadła informacja o ich rozstaniu.

Zobacz także: Kossakowski zabrał po raz pierwszy głos po rozstaniu z Wojciechowską.

Wojciechowska i Kossakowski.
Wojciechowska ogłosiła rozstanie w lipcu 2021 roku.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Młodzi aktorzy tworzyli zgrany duet przez 4 lata. Nic nie wskazywało na to, że w ich relacji nastąpił kryzys. Jednak kiedy do sieci wyciekły zdjęcia Wiktorii z mężczyzną, którym nie był Zdrójkowski, aktorka niedługo później wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu z aktorem.

Rozstanie pary w 2021 roku.
Gąsiewska i Zdrójkowski ogłosili rozstanie w październiku 2021 roku.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak

W wypadku piłkarza i modelki historia jest nieco bardziej zagmatwana. Ich relacja od początku należała do burzliwych, jednak kiedy okazało się, że zostaną rodzicami nie kryli swojego szczęścia. Niedługo później Magdalena Stępień odsunęła się w cień, a kiedy wróciła ogłosiła, że ojciec jej dziecka zostawił ją tuż przed samym porodem. Co więcej, piłkarz szybko ulokował swoje uczucia w nowej kobiecie.

Zobacz także: Rzeźniczka oświadczył się nowej partnerce? Zobaczcie pierścionek.

Rozstanie pary w 2021 roku.
Rzeźniczak został Stępień tuż przed porodem.

Doda i Emil Stępień

Na temat rozwodu artystki z Emilem Stępniem w mediach aż huczało. Doda i jej były już mąż nawzajem obrzucali się oskarżeniami w sieci. Dodatkowo na czas ich rozstania nałożyła się premiera filmu Dziewczyny z Dubaju. Artystka nie zamierzała niczego zamiatać pod dywan i kiedy afera nieco przycichła z wielką pompą urządziła imprezę rozwodową.

Zobacz także: Doda zabrała głos po rozwodzie. Jak to przeżyła?

Doda z mężem.
Doda i Stępień rozstali się przed premierą swojego filmu.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk

Pod koniec roku w mediach pojawiła się informacja na temat rozwodu aktorskiej pary. Nie da się ukryć, że było to sporym zaskoczeniem, gdyż Ewa i Waldemar byli małżeństwem ponad 20 lat.

Zobacz także: Ewa Gawryluk rozwodzi się. Jaki jest powód?

Małżeństwo Gawryluk i Błaszczyka
Gawryluk i Błaszczyk rozstali się po 20 latach.

Kto rozstał się w 2021 roku?

Par, które postanowiły zakończyć swoje związki w 2021 roku jest znacznie więcej. W polskim show-biznesie naprawdę sporo się działo. Singielkami zostały również Sylwia Bomba, Olga Kalicka, czy Marietta Żukowska. Swoje relacje zakończyli m.in. Rafał Brzozowski, czy Przemysław Saleta.

Nie przetrwało również wiele związków, które powstały na oczach widzów. Caroline i Mateusz, Angela i Arsen oraz Waleria i Piotrek nie kontynuują już swoich znajomości po programie Love Island. Doszło również do rozstania Kingi Zapadki i Roberta Kochanka z programu 40 kontra 20. Ostatnio głośnym echem odbiło się również rozstanie kontrowersyjnej pary z programu Warsaw Shore Ewelony i Arnolda.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz