Rozstanie Roznerskiego i Kalskiej wpłynie na ich pracę na planie “M jak miłość”? Aktor przerwał milczenie

26 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Całkiem niedawno media zelektryzowała wiadomość o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Para tworzyła związek nie tylko życiu prywatnym, ale i na planie popularnego serialu M jak miłość. Aktor pierwszy raz skomentował rozstanie z partnerką i zdradził, czy będzie miało konsekwencje w ich wspólnej pracy.

Iza i Marcin w M jak miłość
Marcin i Iza z M jak miłość

Rozstanie Mikołaja i Ady

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od wielu lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Aktorzy, mimo iż chronili swoją prywatność, często pokazywali się wspólnie na zdjęcia i ściankach.

Chociaż Mikołaj i Ada nigdy nie potwierdzili tych informacji, media niejednokrotnie informowały, że Roznerski nawet oświadczył się ukochanej i para myśli o ślubie.

Od pewnego czasu w mediach coraz głośniej było jednak o rozstaniu Kalskiej i Roznerskiego. Mimo iż przez kilka tygodni zarówno Ada, jak i Mikołaj nie komentowali doniesień, w końcu Kalska postanowiła przerwać milczenie i przyznała, że ich związek należy już do przeszłości.

„Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi rozeszły się, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie.” – napisała na swoim profilu Ada

Roznerski o Rozstaniu z Kalską

W miniony wtorek miejsce miała premiera filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, na której nie mogło zabraknąć odtwórcy jednej z głównych ról Mikołaja Roznerskiego.

Zobacz także: Z którymi gwiazdami spotykał się Mikołaj Roznerski?

Aktor, który znany jest z tego, że bardzo rzadko komentuje swoje życie i nie wypowiada się publiczne na temat swoich bliskich, pierwszy raz, od kiedy w mediach pojawiły się informacje o jego rozstaniu z Adą Kalską, postanowił krótko skomentować te doniesienia.

W rozmowie z portalem Pudelek.pl Roznerski zdradził, że wątek serialowego małżeństwa Marcina i Izy z M jak miłość będzie kontynuowany i zarówno on, jak i Ada do pracy podchodzą profesjonalnie, dlatego rozgraniczają życie osobiste od zawodowego.

„Jesteśmy zawodowcami, zachowujemy się zawodowo” – wyznał Roznerski

Myślicie, że Iza i Marcin z M jak miłość mimo rozstania aktorów, którzy ich grają, będą szczęśliwą parą?

źródło: Instagram M jak miłość/pudelek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej