Ryszard “Szczena” Dąbrowski ma drugie dziecko! Matką jest… koleżanka obecnej partnerki!

3 listopada 2021
Przez: : MC

Ryszard Dąbrowski znany z programu Chłopaki do wzięcia oraz walk w MMA VIP poinformował, że jest ojcem dwójki dzieci. Matką 6-letniej córki jest koleżanka jego obecnej partnerki – Joanny Wielochy.

Kilka słów o Ryszardzie

Ryszard Dąbrowski, znany również pod pseudonimem Szczena zyskał popularność dzięki udziałowi w programie Chłopaki do wzięcia. Za pośrednictwem programu szukał partnerki życia i rzeczywiście udało mu się znaleźć miłość. Bohater dał się poznać jako pewny siebie, nie stroniący od alkoholu mężczyzna, który otwarcie mówi o swoich problemach. Rysiek wielokrotnie bowiem wspominał o swojej kryminalnej przeszłości.

Obecnie Dąbrowskiego możemy oglądać podczas gal MMA VIP, organizowanych przez Marcina Najmana. Rysiek ma na swoim koncie dwie walki – wygraną z Psychotropem oraz przegraną z samym włodarzem – Marcinem Najmanem.

Zobacz także: Ryszard Dąbrowski pijany podczas gali MMA VIP

Ryszard Dąbrowski o swoich dzieciach

Szczena od lat związany jest z Joanną Wielochą, z którą doczekał się dziecka. Zaledwie kilka miesięcy temu na świat przyszedł ich synek, któremu dali na imię Marcel. Początkowo Asia przebywała w domu samotnej matki, jednak po czasie udało im się wynająć mieszkanie.

Jak się okazuje, para nie miała możliwości nacieszyć się rodzicielstwem, ponieważ odebrano im syna. Wszystko za sprawą awantury, podczas której Rysiek miał dopuścić się przemocy na partnerce jak i dziecku. Po ostatniej gali Ryszard wyznał:

“Była mała awantura, zadzwonili po policję i zabrali nam dziecko. […] Marcelek jest w jakiejś tam rodzinie zastępczej czy tam czymś”

Zobacz także: Szczena aresztowany za pobicie swojej partnerki i dziecka

Ryszard z synem Marcelem

Jak się jednak okazuje, Marcel nie jest jedynym dzieckiem Ryśka. W jednym z odcinków Chłopaków do wzięcia, Szczena opowiadał o byłej partnerce, z którą ma córkę. Jak się okazuje, dziewczynka ma już 6 lat, a jej matka jest… koleżanką Joanny Wielochy!

“Z Asią mam synka, ale mam jeszcze córkę, która ma 6 lat. Asia twierdzi, że to nie moja córka, ale ja wiem, że moja. […] Asia nienawidzi jej, bo matką jest jej koleżanka. […] No jakby nie patrzeć, wiem kiedy je robiłem. Miałem robić badania DNA, ale na to się nie zgodziłem, bo mi szkoda było dziecka. Nie zabezpieczaliśmy się” – powiedział Ryszard Dąbrowski w jednym z wywiadów po gali MMA VIP 3.

Spodziewaliście się, że Rysiek jest ojcem dwójki dzieci?

źródło: Instagram Ryszarda Dąbrowskiego, wp.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej