Ryszard “Szczena” Dąbrowski zawalczy na kolejnej gali MMA VIP? Uczestnik “Chłopaków do wzięcia” został wyzwany przez…

22 czerwca 2022
Przez: : M.J

Rysiek Szczena Dąbrowski próbował swoich sił w oktagonie podczas gal MMA VIP. Jak się okazuje, uczestnik programu Chłopaki do wzięcia po raz kolejny otrzymał możliwość zaprezentowania się na kolejnej gali. Na przeszkodzie stoi jednak jeden bardzo istotny problem. Zobaczcie, o czym mowa.

Informacje na temat Ryszarda z Chłopaków do wzięcia

Ryszard Szczena Dąbrowski to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników programu Chłopaki do wzięcia. W telewizyjnym show wystąpił ze swoją dziewczyną Joanną Wielochą. Para była uwielbiana przez widzów show Polsatu. Wraz z początkiem roku 2020 na świat przyszedł ich syn Marcel.

Popularność Szczeny wzrosła od momentu uczestnictwa w galach MMA VIP. W międzyczasie widzowie byli świadkami problemów w jego związku z Joanną oraz rodzinnych. Jak się wówczas okazało, Marcelek został odebrany rodzicom biologicznym i trafił do rodziny zastępczej.

Widzowie programu doskonale wiedzą o kryminalnej przeszłości Ryszarda. Uczestnik programu kilka razy odsiadywał wyroki, a jego kartoteka jest bardzo obfita. Niedawno informowaliśmy Was, że Szczena po raz kolejny został zatrzymany.

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard “Szczena” Dąbrowski trafił do więzienia – federacja MMA VIP potwierdziła doniesienia!

Rysiek Szczena wyzwany do walki!

Jak się okazuje, Szczena po raz kolejny prawdopodobnie spóbuje swoich sił w oktagonie. Uczestnik programu Chłopaki do wzięcia został wyzwany do walki przez swojego kolegę z programu Wojtka.

Rychu… Czekam na Ciebie! Spotkasz się, nie pożałujesz. Znaczy pożałujesz, bo cię ro*****dolę!” – przyznał w jednym z odcinków

Niestety nie wiadomo kiedy odbędzie się walka Wojtka i Ryśka ze względu na wyrok, który odsiaduje obecnie Szczena. Dariusz Kosowski współwłaściciel MMA VIP przyznał pewien czas temu, że włodarze gali chcieli zestawić Ryśka z ciekawą osobą, a walka ta na pewno przyciągnęłaby wielu widzów:

“Chcieliśmy wystawić naszego zawodnika Ryszarda do walki z bardzo ciekawą osobą na następnej gali. Niestety, Ryszard został zatrzymany. Teraz Ryszard pokutuje za swoje występki. Miejmy nadzieje, że bardzo szybko do nas wróci”

ZOBACZ TAKŻE: MMA VIP 3: Ryszard “Szczena” Dąbrowski przyznał, że podczas gali był… pijany! Kolejne szokujące doniesienia!

Ryszard Dąbrowski
Ryszard Dąbrowski

Myślicie, że po opuszczeniu więziennych murów Rysiek zawalczy na gali MMA VIP?

Źródło: Instagram Ryszarda Dąbrowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej