Sandra Kubicka i Baron wybrali modny wózek. To model, który kochają gwiazdy

28 lutego 2024
Przez: : M.J

Sandra Kubicka i Baron kompletują wyprawkę dla swojego synka, który za parę miesięcy pojawi się na świecie. Teraz przyszli rodzice wybrali wózek. Jak się okazuje, wybór padł na znaną i lubianą w ostatnim czasie markę.

Ciąża Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka to jedna z przyszłych mam, która bardzo chętnie dzieli się zarówno ciążą oraz przygotowaniami do przyjścia na świat swojej pociechy. Modelka i muzyk spodziewają się synka, którego jak zaznaczyła Sandra już pewien czas temu, nie zamierzają pokazywać w sieci.

Na profilu modelki, co bądź pojawiają się nowe treści związane z ciążą, która u modelki przebiega w bardzo aktywnym trybie życia. W ostatnim czasie Sandra i Baron wybrali się na rajskie wakacje na Filipiny. W czasie trwania urlopu dokładnie dokumentowali, jak spędzają czas, na swoich profilach na Instagramie.

Zobacz także: Sandra Kubicka pokazała synka! “Nosek po mamusi

Wózek dziecka Kubickiej i Barona

Sandra Kubicka postanowiła pochwalić się wózkiem jaki wybrała dla swojej pociechy. Jak się okazuje, wybór padł na coraz bardziej popularną wśród gwiazd markę Venicci.

Podekscytowana kompletowaniem wyprawki Sandra na swoim Instagramie opublikowała nagranie, w którym przyznała, że wraz z Akiem zdecydowali się na limitowany model. Wykonany jest w kolorze antracytowym i posiada chromowane dodatki. Modelka przyznała, że wybór nie był prosty. Choć wahała się nad kolorem beżowym, stwierdziła, że nie chce być “jak co druga matka”:

“Myślałam jeszcze o takim, ale co druga matka ma beżowy wózek. Ja nie lubię być jak każda.”

Cena wózka Venicci pozytywnie zaskakuje. Choć gwiazdy zazwyczaj chwalą się wózkami, które kupują za kilkanaście tysięcy złotych, model Sandry i Alka kosztuje “zaledwie” około 6 tysięcy złotych.

Wózek, który wybrała Sandra Kubicka i Alek Baron
Wózek, który wybrała Sandra Kubicka

Warto zwrócić uwagę, że marka Venicci jest coraz bardziej popularną wśród polskich gwiazd. Wózek tej firmy w swoim posiadaniu ma m.in. Hania Żudziewicz i Katarzyna Sokołowska.

Jak podoba się Wam wózek wybrany przed Sandrę Kubicką i Barona?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej