Sandra Kubicka ma dość pytań o Blankę Lipińską! Stanowcza odpowiedź ukochanej Barona

9 czerwca 2022
Przez: : M.J

Sandra Kubicka niejednokrotnie musiała mierzyć się z pytaniami o byłą dziewczyną Barona – Blankę Lipińską. Modelka przyznała, że ma dość nawiązywania do ex związku swojego partnera. Dodała również, czemu w ostatnim czasie publikuje mniej zdjęć z ukochanym. Zobaczcie, co przyznała.

Związek Kubickiej i Barona

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron od około roku tworzą jedną z najgłośniejszych par w polskim show-biznesie. Para początkowo ukrywała swój związek w tajemnicy przed mediami. W końcu jednak, kiedy informacja ta wyszła na światło dziennie zakochani zaczęli dzielić się z internautami swoim związkiem i uczuciem jakim się darzą.

Obserwatorzy ich profili w mediach społecznościowych niejednokrotnie byli świadkami zdjęć, nagrań oraz relacji, które publikowali zakochani. Alek i Sandra często również decydowali się na publiczne wyznania swoich uczuć.

ZOBACZ TAKŻE: Kubicka zadrwiła z Lipińskiej, jednak ta nie została jej dłużna! Blanka ostro o partnerce Barona!

Kubicka ma dość pytań o Lipińską

Pomimo tego, że Sandra Kubicka i Baron tworzą zgrany związek media i niektórzy internauci wciąż w głowie mają poprzednią relację Barona. Muzyk związany był wówczas z Blanką Lipińską. Parę miesięcy temu wspomnienia ich związku podsycił fakt, że pisarka zdecydowała się na produkcję filmu o losach pisarki i muzyka.

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka ostro podsumowała nowy film Lipińskiej o pisarce i gitarzyście! Doczeka się odpowiedzi?

W ostatnim czasie wszyscy fani Kubickiej zauważyli również, że modelka publikuje coraz mniej zdjęć z ukochanym. W mediach zaczęto snuć domyły o kryzysie w ich związku. Sandra w wywiadzie dla Pudelka zaprzeczyła jednak wszelkim pomówieniom. Jak się okazuje, modelka przestała publikować je ponieważ z każdej strony wracał do niej temat Blanki Lipińskiej i jej ex-związku z Baronem:

“Niekomfortowe sytuacje powodują, że odkrywamy siebie i zmieniamy się. Kłótnie są ok. Nie mieliśmy kryzysu. Plotka pojawiła się o kryzysie, bo ja zniknęłam z mediów i przestałam wrzucać nasze zdjęcia. Przestałam wrzucać przez media, czułam się atakowana z każdej strony tematem jego byłej partnerki.”

Sandra jasno zakomunikowała, że ma dość wiadomości na temat Blanki Lipińskiej. Zwróciła uwagę, że choć jej związek z muzykiem trwa rok, media w dalszym stopniu rozpamiętują jego byłą dziewczynę:

“Dałam jasno i wyraźnie znać, że nie chcę już na ten temat słuchać. My z Alkiem jesteśmy prawie rok razem, a zamiast skupić się między nami, wracacie do przeszłości. Weszliście mi gdzieś na głowę. Musiałam odpocząć.”

Kubicka i Baron
Sandra Kubicka i Alek Baron

Myślicie, że nastanie taka chwila, kiedy wszyscy zapomną o związku Barona z Blanką Lipińską?

Źródło: Pudelek, Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej