Sandra Kubicka pochwaliła się “nowym” uśmiechem. Różnica jest ogromna! WOW

28 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Sandra Kubicka na swoim Instagramie przyznała, że od długiego już czasu miała kompleks, który spędzał jej sen z powiek. Jak się okazuje, modelka postanowiła poprawić swój uśmiech i nie tylko wybielić swoje zęby, ale również znacznie je wyeksponować. Jak się prezentuje? Zobaczcie, bo różnica jest diametralna!

Sandra Kubicka kariera

Modelka, która swojego czasu podbijała zagraniczny rynek świata mody z impetem weszła do polskiego show-biznesu. Sandra wystąpiła w jednej z edycji tanecznego show stacji Polsat Taniec z Gwiazdami, a na ekranach mogliśmy podziwiać ją aż do półfinałowych odcinków. Podczas udziału w programie Sandrę wspierał jej narzeczony Kaio, z którym planowała dalsze życie.

Sandra Kubicka pochwaliła się swoimi nowymi zębami. Jak wygląda?
Sandra Kubicka wiele lat mieszkała w USA

Jak już wiadomo, ich drogi się rozeszły, a Sandra postanowiła wyprowadzić się ze Stanów i na stałe zamieszkała w Polsce, gdzie kupiła dom i to właśnie teraz tutaj spełnia swoje marzenia.

Zobacz także: Sandra Kubicka wyprowadziła się z Miami!

Modelka aktywnie działa również na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie ma stały kontakt ze swoimi obserwatorami. Jej profil obserwuje okrągła liczba internautów, których zgromadziła 600 tysięcy i to właśnie tam pochwaliła się swoim hollywoodzkim uśmiechem!

Sandra Kubicka i jej hollywoodzki uśmiech

Pomimo iż Sandra na co dzień jest modelką, która niejednokrotnie pokazywała atuty swojej urody przed obiektywem aparatu, to jak się okazuje również i ona miała kompleksy. Pod nagraniem, na którym zaprezentowała swój nowy uśmiech zdradziła, że od zawsze marzyła, aby zmienić właśnie to w swoim wyglądzie:

“!!!!!!! Wiem ze mój uśmiech przyczynił się do tego ze byłam non stop bookowana w świecie mody i dzięki niemu zwiedzałam świat uśmiechając się do aparatu ALE…. Bardzo często słyszałam „ale masz słodki uśmiech jak króliczek” lub „ale masz malutkie ząbki jak mała dziewczynka.” Było to używane zdrobniale, nie zawsze w zły sposób, ale wiele razy wykorzystywane, żeby sprawić mi przykrość. Stało się to moim kompleksem… “

Nie da się ukryć, że zmiana widoczna jest na pierwszy rzut oka, jednak musimy podkreślić, że poprzedni uśmiech Sandry Kubickiej był równie uroczy!

Zobacz także: Zobaczcie, jak wyglądała Sandra Kubicka jako miała dziewczynka!

Jak Wam się podoba?

Źródło: Profil na Instagramie Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej