Sandra Kubicka poprowadzi program w TVP?! To Baron załatwił jej pracę?

27 października 2022
Przez: : M.S.

Wiele wskazuje na to, że partnerka Barona będzie nową gwiazdą TVP. Sandra Kubicka ma ponoć poprowadzić nowy program w Telewizji Polskiej! Spekuluje się, że to Alek załatwił prace swojej ukochanej.

Związek Kubickiej i Barona

Sandra Kubicka i Alek Baron są parę od ponad roku nie da się ukryć ich związek budzi spore zainteresowanie zarówno wśród mediów jak i internautów. Chociaż początkowo nie dawano zbyt dużej szansy na przetrwanie tej relacji, jednak Sandra i Alek udowodnili, ze uczucie, które ich połączyło jest prawdziwe.

ZOBACZ TAKŻE: Kubicka skomentowała rozstanie z Baronem

W ostatnim czasie w mediach pojawiało się sporo plotek na temat kryzysu w związku Kubickiej i Barona. Para jednak szybko zdementowała te pogłoski i zapewniła, że ich związek wciąż się rozwija.

Sandra Kubicka nową gwiazdą TVP?

Aktualnie Baron pracuje na planie programu muzycznego The Voice of Poland. Jego partnerka często odwiedza ukochanego w pracy, jednak wiele wskazuje na to, że niebawem sama zostanie twarzą TVP.

W kuluarach mówi się o tym, że Alek uruchomił soje kontakty i załatwił pracę ukochanej. Przypomnijmy, że muzyk zespołu Afromental od prawie 10 lat związany jest ze stacją jako juror programu The Voice of Poland.

Jak się okazuje Baron polecił Sandrę jednej z produkcji, która pracuje nad nowym formatem dla stacji TVP:

Ławka nazwisk, które chciałyby pracować w TVP, jest dość krótka, bo to wciąż wzbudza sporo kontrowersji. Baron polecił Sandrę jednej z firm produkcyjnych, która przygotowuje nowe formaty dla telewizji” – przekazał informator.

Według serwisu Pomponik, prace nad nowym programem już ruszyły:

Udało się, bo prace nad nim właśnie ruszyły

Póki co jednak informacje na temat nowego programu owiane są tajemnicą i niewiele wiadomo na jego temat. Jednak jak podaje portal, prowadzącą nowy format będzie Sandra Kubicka. Prawdopodobnie będzie to program lifestyle’owy, który emitowany początkowo będzie tylko na oficjalnym VOD telewizji Polskiej, jednak jeśli okaże się sukcesem to z pewnością zostanie wyemitowany także w telewizji.

Na telewizyjnych korytarzach aż wrze od plotek, ale o samym programie niewiele na ten moment wiadomo, na razie jedynie tyle, że będzie transmitowany w sieci na oficjalnym VOD Telewizji Publicznej. Jeśli będzie cieszył się dobrą oglądalnością, niewykluczone, iż pokaże go również telewizja

Z całą pewnością wielu fanów Sandry już nie mogą się doczekać swojej ulubienicy w nowej roli.

Myślicie, że program Kubickiej przyciągnie widzów?

Źródło: Pomponik, Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej