Sandra Kubicka wyznała, że zmagała się z depresją. „Wracałam do domu i płakałam”

8 sierpnia 2022
Przez: : KS

Sandra Kubicka jest bez dwóch zdań jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show biznesie. Duże zainteresowanie jej fanów wzbudza nie tylko kariera, ale także życie prywatne. Celebrytka wyznała, że w pewnym momencie życia walczyła z depresją.

Informacje o Sandrze Kubickiej

Sandra Kubicka to modelka, która dużą część życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Mimo to, w Polsce cieszy się dużą popularnością, a ludzie interesują się nie tylko jej kariera, ale także szukają informacji o życiu prywatnym gwiazdy.

Kobieta często wypowiada się na ten temat w swoich social mediach. Tam między innymi zdradziła, że od jakiegoś czasu choruje na zespół policystycznych jajników, który ma duży wpływ na jej życie. Stamtąd można dowiedzieć się również, jak wygląda jej życie uczuciowe. Otóż, blond piękność była już dwukrotnie zaręczona. Od 2021 roku modelka jest w związku z Aleksandrem Milwiwem-Baronem – gitarzystą zespołu Afromental.

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka walczyła z depresją

Zobacz także: Zbliża się ślub Sandry Kubickiej i Barona?

Sandra Kubicka miała depresję

W jednym z ostatnich wywiadów Kubicka wyznała, że jakiś czas temu przechodziła przez naprawdę ciężki okres w swoim życiu. Otóż, gdy brała udział w programie Taniec z gwiazdami zmagała się z depresją. Mimo, że na parkiecie tanecznego show uśmiech niemal nie schodził jej z twarzy, rzeczywistość wyglądała zupełnie inaczej.

W rozmowie z reporterką serwisu Party.pl wyznała:

„To, co ludzie widzieli, widzieli Sandrę tańczącą i uśmiechniętą, a ja strasznie chudłam, ja nie jadłam. Wracałam do domu i płakałam”

Modelka zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalisty i to wyszło jej na dobre.

Na szczęście, Sandrze udało się pokonać ten trudny czas. Wszystko wskazuje na to, że na chwilę obecną u boku ukochanego Barona jest w końcu prawdziwie radosna i może czerpać z życia pełnymi garściami.

źródło: Instagram Sandry Kubickiej/Party

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej