Sebastian Fabijański: [wiek, dziewczyna, filmy, dziecko, Instagram]

25 września 2019
Przez: : KS

Sebastian Fabijański jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Wiele osób interesuje się nie tylko przebiegiem jego kariery, ale także życiem prywatnym. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Sebastian Fabijański: wiek

Aktor urodził się 14 czerwca 1987 roku. Pochodzi z Warszawy i to tam aktualnie mieszka. Od dziecka pasjonowała go piłka nożna, jednakże ze względów zdrowotnych nie mógł profesjonalnie trenować. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2015 roku. Jego kolejną pasją jest rapowanie.

Sebastian Fabijański: filmy, seriale, muzyka

Największą popularność przyniosły mu role w produkcjach Patryka Vegi. Między innymi pojawił się w ,,Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, ,,Botoks oraz ,,Kobiety mafii. Oprócz tego, zagrał w kilku filmach o tematyce historycznej. Mianowicie, ,,Miasto 44”, ,,Kamerdyner oraz ,,Legiony. Telewidzowie mogą kojarzyć go z seriali takich jak: ,,Tancerze”, ,,Belfer i ,,Ultraviolet”. Co więcej zajmuje się dubbingiem. W 2020 roku, na rynku pojawił się jego debiutancki album zatytułowany ,,Prymityw”.

W 2020 roku Sebastian rozpoczął karierę muzyczną. Wówczas na rynku pojawił się jego pierwszy krążek “Primityw“. Następnie 5 marca 2021 roku na sklepowe półki trafiła druga płyta Sebastiana “Reset“.

Zobacz także: Natalia Siwiec wystąpiła w teledysku Fabijańskiego!

Sebastian Fabijański: dziewczyna

Mężczyzna był zaręczony z również aktorką Olgą Bołądź. Jednakże, drogi tej dwójki rozeszły się już jakiś czas temu. Mimo, że bardzo doba o swoja prywatność, wiadomo, że od kilku lat jego partnerką jest Julia Kuczyńska – znana blogerka modowa Maffashion. We wrześniu 2020 roku, na świat przyszedł ich syn Bastian Jan.

Zobacz także: Tak mieszkają Maffashion i Fabijański. Ich dom robi wrażenie!

Sebastian Fabijański: Instaram

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @sebastian.fabijanski.official. Na chwilę obecna, jego aktywność śledzi tam ponad 80 tysięcy użytkowników.

Źródło: Instagram Sebastiana Fabijańskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz