Połącz się z nami

Serce Dagmary jest zajęte? Wszystko wyszło na jaw! [Królowe życia 9 – FINAŁ]

Serce Dagmary jest zajęte

Rozrywka

Serce Dagmary jest zajęte? Wszystko wyszło na jaw! [Królowe życia 9 – FINAŁ]

Z pewnością fani „Królowych życia” są teraz niepocieszeni, bo dziewiąty sezon ich ulubionego programu właśnie dobiegł końca. W finałowym odcinku nie zabrakło oczywiście Dagmary. W nim wyszło na jaw, że się z kimś spotyka. Czy serce Dagmary jest zajęte? Ostatnia scena odcinka i słowa „królowej” nie budzą wątpliwości. Zobaczcie!

Nowy dziewiąty sezon „Królowych życia” już za nami. W nim niezmiennie uczestnicy szokowali, wprawiali w dobry humor, a czasem też doprowadzali do łez swoich fanów. W show oczywiście nie mogło zabraknąć tak bardzo lubianej od lat Dagmary.

Jak Dagmara, to również jej przyjaciele i rodzina. Od początku dziewiątego sezonu faktycznie Dagmarze towarzyszył Jacek, który ma czasem przedziwne pomysły. Potrafi zarówno rozbawić do łez, jak i wyprowadzić z równowagi. W ostatnim odcinku na przykład Jacek zaciągnął Dagmarę na działkę, bo chciał ukisić swoją kapustę. Widzowie mieli przy tym z pewnością wiele śmiechu.

Następnie pod koniec czwartego odcinka widzowie wreszcie mogli zobaczyć również Edytę. Jednak chyba takiego obrotu sytuacji się nie spodziewali. Rodzina się jej bowiem nie powiększyła, a sama Edzia przeżywała trudny czas.

Zobaczcie także: Tragedia Edzi! Przyjaciółka Dagmary przeżywa trudny czas. [Królowe życia 9]

Od tego momentu Edzia bardzo często towarzyszy Dagmarze w programie. Obie spędzają ze sobą naprawdę dużo czasu. Dagmara towarzyszy Edzi w realizacji jej planów, Edzia zaś Dagmarze.

Królowe życia 9 – FINAŁ. Serce Dagmary jest zajęte?

W dziewiątym sezonie oczywiście nie zabrakło również syna Dagmary, który dostał się na studia medyczne i jest dumą swojej mamy. Conan w dalszym ciągu mieszka we Wrocławiu, jednak wyprowadził się z bursy i wynajmuje mieszkanie.

Za dobrze zdaną maturę i przyjęcie na studia od mamy dostał drogi samochód. Niewątpliwie Conan wie, jak wykorzystać dobre serce mamy, ona sama zaś przyznała nie raz, że go rozpieściła. W finałowym odcinku jesteśmy świadkami właśnie takiej sytuacji. Kiedy to Conan spotyka się z mamą i prosi ją o pieniądze.

Przy okazji Conan zwrócił uwagę, na wygląd i humor Dagmary. Niewątpliwie wzbudziło to jego czujność i ciekawość zarazem.

Czy Serce Dagmary jest zajęte? Zobaczcie!

„Co się dzieje? Coś się stało na sto procent? Znam cię za dobrze! … Ja wiem, co się dzieje! Kogoś masz mamo? Pewien jestem… To przysięgnij się na moje życie, że nikogo nie masz”– powiedział Conan

„Synku nie można przysięgać z takich powodów, ja już jadę” – odpowiedziała Dagmara.

Conan rzeczywiście długo próbował wyciągnąć od mamy bardziej szczegółowe informacje. Gratulował jej również i mówił, że cieszy się jej szczęściem. Dagmara jednak tylko wymownie się uśmiechała, powtarzała także, że Conan zawsze będzie dla niej najważniejszy. Na przysięgę zaś się nie zdobyła, a później w programie tak skomentowała tę scenę.

„Ta łachudra moja mała zna mnie jak nikt inny. On wszystko wie!”– skomentowała Dagmara

I co wy na to?

Też uważacie, że komentarz Dagmary wiele mówi? I tym właśnie potwierdziła, że jednak się z kimś spotyka.

Więcej z pewnością widzowie dowiedzą się w kolejnym sezonie programu, a tego na pewno nie zabraknie na antenie stacji TTV. Można spodziewać się zatem, że dziesiąty sezon „Królowych życia” pojawi się w telewizji w lutym bądź marcu następnego roku.

Kto zaś nie widział finałowego odcinka dziewiątego sezonu „Królowych życia”, znajdzie go pod linkiem -> https://player.pl/playerplus/programy-online/krolowe-zycia-odcinki,4813/odcinek-24,S09E24,184209

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry