Połącz się z nami

Skandaliczne zachowanie wobec ciężarnej aktorki! Odzew innych matek szokuje!

Z życia gwiazd

Skandaliczne zachowanie wobec ciężarnej aktorki! Odzew innych matek szokuje!

Aktorka Natalia Klimas jest aktualnie w ciąży i na swoim profilu w mediach społecznościowych chętnie opowiada swoim fanom, co u niej słychać. Ostatnio spotkała ją bardzo niemiła sytuacja, a całe zajście miało miejsce na Poczcie Polskiej. Jej wpis poruszył wiele kobiet, które są, albo dopiero będą matkami. Co takiego się wydarzyło? Zobaczcie!

Natalia niedawno ogłosiła, że wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka. Wcześniej, aktorka spotykała się z aktualnym partnerem Agnieszki Woźniak-Starak, Piotrem Woźniak- Starakiem. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i teraz zarówno ona, jak i Piotr są w szczęśliwych związkach. Natalię ze swoim teraźniejszym małżonkiem połączyła miłość do jeździectwa, a już za niedługo zostaną po raz pierwszy rodzicami.

Gwiazda chętnie opowiada o swoim życiu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie dawno, za pomocą Instagrama opowiedziała o przykrej sytuacji, która dotyczy wielu kobiet w ciąży! Co takiego jej się przytrafiło?

Całe zajście miało miejsce na Poczcie Polskiej, a jej relacja spotkała się z ogromnym odzewem ze strony kobiet, będących w jej stanie.

„Stanęłam w bardzo długiej kolejce, po 10 minutach czekania i denerwowania się w końcu odważyłam się podejść do pań i zapytać, czy kobiecie w zaawansowanej ciąży przysługuje pierwszeństwo w kolejce. Na co ta pani, bardzo niesympatycznie burknęła “u nas tak nie ma”. No więc ja spuściłam głowę, wróciłam do kolejki. Spotkało mnie coś, co może spotkać wiele z Was. Dziewczyny w ciąży, dziewczyny, które kiedyś będą w ciąży, albo dziewczyny, które mają małe dzieci”– opowiedziała całe zajście na swoim Instastory.

Nagranie Natalii wywołało, wręcz burzę w sieci. Wygląda na to, że wiele ciężarnych kobiet miało podobne sytuacje i ucieszyło się, że w końcu ktoś publicznie poruszył tak ważny dla nich temat. Pod jej postem pojawiła się lawina komentarzy, a kobiety zaczęły dzielić się z nią swoimi przypadkami, kiedy w ciąży, pomimo tego, że się o tym mówi, są pomijane. 

Klimas poszła za ciosem i kiedy zobaczyła, że w jej social mediach zawrzało, postanowiła jeszcze bardziej nagłośnić sprawę i całą sytuację opowiedziała również w programie śniadaniowym „Pytanie na Śniadanie”.

View this post on Instagram

Siedzę na badaniu obciążenia glukozą. KTO BYŁ, TEN WIE?Tak, wzięłam cytrynę, tak, nadal chce mi się wymiotować. Przynajmniej klinika pusta i nikogo nie musiałam prosić o pierwszeństwo w kolejce!?Nigdy jeszcze nie dostałam od Was tyle wiadomości. Bardzo się cieszę, że odważyłam się opowiedzieć o tym incydencie na poczcie, na moim insta story, ponieważ okazuje się, że bardzo, bardzo wiele z Was ma na koncie historie takie same jak ja, albo gorsze albo były świadkami bardzo niefajnych sutuacji. Jutro rano idę z @matka_prawnik do telewizji i będziemy o tym rozmawiać, jak się okazało to jest po proatu MEGA WAŻNY TEMAT!! Mam teraz przed sobą dwie godziny siedzenia w klinice, więc postaram się jak najwięcej z Waszych wiadomości przynajmniej przeczytać, być może uda mi się niektóre z Waszych konkretnych sytuacji opowiedzieć jutro. Piszcie tutaj też, jeśli miałyście przykre sytuacje w kolejkach w ciąży, czy z malutkimi dziećmi. Z tego co do tej pory wyczytałam, najlepiej zachowuje się personel Rossmana, na przykład. Oni chyba porządnie szkolą swoich pracowników. Ale może ktoś miał inne doświadczenie? Tak czy inaczej, dziękuję Wam za wszystkie wiadomości. Wiem, że nigdy nie pozwolę, żeby kobieta ciężarna albo mama z małym dzieckiem, stały jako ostatnie w długiej kolejce, nawet jeśli same nie będą miały odwagi poprosić o pierwszeństwo.??

A post shared by Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas) on

Również Poczta Polska odpowiedziała na zarzuty aktorki i wystosowała odpowiednie oświadczenie, w którym możemy przeczytać

„Informuję, że Poczta Polska posiada standard obsługi klientów, zgodnie z którym kobiety w ciąży powinny być obsługiwane poza kolejnością. Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację Panią Natalię oraz wszystkie kobiety, które spotkały się z niewłaściwym traktowaniem w naszych placówkach. Obsługa kobiet ciężarnych czy osób z niepełnosprawnością ruchową to dla nas ważny temat, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby osoby te miały zagwarantowane pierwszeństwo obsługi – zarówno w zakresie przepisów, jak i praktyki”– przekazała rzecznik prasowy Poczty Polskiej, Justyna Siwek.

Mieliście kiedyś do czynienia z podobnym zdarzeniem? Co myślicie o całej sytuacji, która spotkała aktorkę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry