Skąpo odziana Rozenek odkryła swoją pupę! ”I to się właśnie nazywa seksi mama”

29 września 2020
Przez: : W.M.

Małgorzata zdecydowanie nie zwalnia tempa. Dumna mama Henryka pochwaliła się, że właśnie zmierza na podbój świata. Skąpo odziana Rozenek odkryła swoją pupę!

Chociaż odważne zdjęcie żony Radosława jak zwykle wywołało wśród internautów skrajne emocje, zdecydowana ich większość nie mogła oderwać wzroku od zmysłowej Małgorzaty.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Swoją przygodę z telewizją rozpoczynała od prowadzania programu „Perfekcyjna Pani Domu” i od tego czasu na stale zagrzała swoje miejsce w TVN-ie. Aktualnie widzowie oglądać ją mogą między innymi w „Projekcie Lady”, gdzie obok dwóch mentorek uczy niesforne dotąd dziewczyny dobrych manier.

Jedna z największych gwiazd stacji TVN od lat wzbudza spore zainteresowanie również za sprawą swojego życia prywatnego. Była żona Jacka Rozenka w 2016 roku poślubiła Radosława Majdana i od tego czasu zaliczani są oni do grona najgorętszych par polskiego show-biznesu. Dokładnie 10 czerwca Małgorzata i Radosław powitali na świecie swojego pierwszego wspólnego synka – Henryka.

Skąpo odziana Rozenek odkryła swoją pupę

Chociaż Małgorzata została mama na początku czerwca, nie porzuciła swoich zawodowych obowiązków. Zaledwie dwa tygodnie po wydaniu na świat Henryka, Rozenek-Majdan pojawiła się na planie „Projekt Lady”. Poza programem Małgorzata angażuje się także w wiele innych projektów i wielokrotnie podkreśla, że da się pogodzić macierzyństwo z pracą zawodową.

Małgorzata bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych i obecnie pochwalić się może rekordową ilością followersów (ponad 1.3 mln). Chociaż w ostatnim czasie Instagram młodej mamy zdominowały zdjęcia uroczego Henia, tym razem żona Radosława zdecydowała się zaprezentować swoje, jak się okazuje, całkiem odważne zdjęcie. Zobaczcie sami! Skąpo odziana Rozenek odkryła swoją pupę!

Pod fotką, na której internauci zobaczyć mogli długie i szczupłe nogi Rozenek oraz kawałek jej pośladków, pojawiło się wiele komentarzy obserwatorów. Poza takimi, w których internauci wrażali swoje oburzenie, że publikowanie takich zdjęć nie przystoi młodej mamie, pojawiło się także wiele komplementów pod adresem Małgosi.

„A co do komentarzy…. jakbym miala taka pupe to tez bym tak pokazywala. Piekna sylwetka I tyle!!!!”

„I to się właśnie nazywa seksi mama😍😍😍 wygląda Pani przepięknie”

Pieknie Pani wyglada:) uwazam, że ciezka praca mozna miec takie ciało! I nic tylko podziwiać!”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz