Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Julia i Aneta stanęły w obronie Kasi! Uczestniczka zasłużyła na tak cierpkie słowa?

Aneta, Kasia i Julia z programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

News

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Julia i Aneta stanęły w obronie Kasi! Uczestniczka zasłużyła na tak cierpkie słowa?

Widzowie szóstej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia na pewno nie mogą narzekać na nudę. Najwięcej emocji bez wątpienia wzbudza małżeństwo Kasi i Pawła. Uczestniczka programu po ostatnim odcinku mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami, które pojawiają się w sieci. Czy naprawdę sobie na nie zasłużyła? W obronie Kasi tym razem stanęły Julia i Aneta.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6

Kasia i Paweł zdecydowali się na zawarcie związku małżeńskiego w tym kontrowersyjnym programie. Choć nic początkowo nie zapowiadało, że ich relacja potoczy się w taki sposób, to jak mogli przekonać się widzowie w ostatnim odcinku w małżeństwie Katarzyny i Pawła pojawiły się pierwsze problemy.

Zobacz także: Kiedy finał 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Jak pamiętamy, podczas ślubu nowożeńcy nie szczędzili sobie czułości oraz ciepłych słów. Niemniej jednak już w kolejnych odcinkach Kasia stała się nieco bardziej wycofana i nie reagowała na zaloty swojego programowego męża. Uczestniczka stwierdziła w 6. odcinku programu, że dla niej wszystko zbyt szybko idzie naprzód dlatego też nie potrafi bardziej otworzyć się na relację z Pawłem.

Ślub od pierwszego wejrzenia.
Kasi i Paweł z programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

Na powyższe słowa Kasi ostro zareagowali widzowie, którzy nie tylko zarzucają uczestniczce, że z takim nastawieniem nie powinna w ogóle zgłaszać się do programu, ale również często porównują dziewczynę do Igi z poprzedniej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Zobacz także: Iga mierzy się z ogromnym hejtem po programie Ślub od pierwszego wejrzenia

Nie dziwi nas zatem fakt, że Kasia postanowiła w końcu zabrać głos po wielu nieprzychylnych komentarzach. Jak również możemy zobaczyć, może ona liczyć na wsparcie dwóch kolejnych uczestniczek programu – Anety i Julii.

Kasia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zabrała głos

Na Instagramie Katarzyny pojawiło się zdjęcie, które podpisała słowami Marka Aureliusza:

“Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą”.

Pod postem pojawiło się od razu mnóstwo wpisów od widzów programu, jednak naszą uwagę zwróciły komentarze Julii i Anety. Jak zaznaczyły dziewczyny, nie można oceniać osoby po fragmentach, które są widzom pokazywane w programie.

“Kasiu jeszcze raz powtórzę, że nie ma co przejmować się opiniami ludzi, którzy te wydają na podstawie kilku fragmentów w TV❤️ jesteś super babka i nie miej co do tego wątpliwości ❤️”- napisała Julia

“Dokładnie 🙌 trzymajcie się dziewczyny✊❤️”- poparła słowa Julii Aneta.

Zobacz także: Kasia wróciła do swojego byłego partnera?

Jak również podkreśliła Julka, jest w szoku po tym, jak widzowie potrafią wydawać osądy znając osobę jedynie z programu telewizyjnego. Bohaterowie programu w każdym odcinku pokazywani są przez kilka minut, a tak naprawdę spędzili ze sobą cały miesiąc. Mamy nadzieję, że następnym razem hejterzy wezmą pod uwagę fakt, że nie wszystko co widzimy na swoich ekranach ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Screen Instagram
Ślub od pierwszego wejrzenia.
Julia stanęła w obronie Kasi.

Jak potoczą się losy Kasi i Pawła? O tym przekonamy się już w kolejnych odcinkach.

Źródło: Instagram Kasi ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry