„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Paweł pokazał zdjęcie z piękną kobietą! To dowód, że nie wyszło mu z Kasią?

30 listopada 2021
Przez: : M.J

Na Instagramie uczestnika programu Ślub od pierwszego wejrzenia pojawiło się zdjęcie z piękną kobietą i nie jest nią Kasia. Czy to oznacza, że programowe małżeństwo Pawła to już przeszłość? Przekonajcie się…

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł

W szóstej edycji eksperymentu społecznego, którym jest program Ślub od pierwszego wejrzenia poznaliśmy ponownie trzy pary, które zdecydowały się stanąć na ślubnym kobiercu. Kasia i Paweł, Julia i Tomasz oraz Aneta i Robert zapragnęli swoją drugą połówkę poszukać w programie stacji TVN. Choć każda z par budzi spore emocje wśród widzów i to nie zawsze te pozytywne, to zapewne wielu fanów Ślubu od pierwszego wejrzenia czeka już na finał.

Uczestnicy Ślubu od pierwszego wejrzenia.
Kasia i Paweł poznali się w programie TVN.

Kasia i Paweł zostali dobrani przez ekspertów i choć wiele wskazywało na to, że w ich wypadku może być to strzał w dziesiątkę, to nie do końca ich małżeństwo usłane jest różami. Nie da się ukryć, że uczestniczka nieco podpadła widzom, a jej nieco kontrowersyjne zachowanie odbija się szerokim echem w sieci.

Zobacz także: Para ze Ślubu… rozstała się! Czekają na rozwód!

Fani Ślubu od pierwszego wejrzenia są bardzo podzieleni, jeśli chodzi o dalsze losy Pawła i Kasi. O tym, czy zdecydowali się pozostać w małżeństwie dowiemy się już niebawem. Nie da się ukryć, że wielu widzów kibicuje jednak Pawłowi. Mężczyzna przez cały program nie poddaje się i chce ratować swój związek małżeński. Tym razem na Instagramie uczestnika pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy go z piękną kobietą.

Kim jest dziewczyna ze zdjęcia?

Paweł Olejnik z kobietą na zdjęciu

Paweł, tak jak większość uczestników programu, jest bardzo aktywny na swoim Instagramie. Jeżeli ktoś z Was zastanawiał się, kim jest kobieta ze zdjęcia, to już spieszymy z odpowiedzią. Na fotce widzimy Pawła z siostrą, którzy wieczór postanowili umilić sobie pizzą.

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.
Paweł z siostrą. Jego związek z Kasią przetrwał?

Fani w komentarzach nie tylko chwalą urodę siostry Pawła, ale również dopytują o jego małżeństwo z Kasią. Czy cierpliwość i spokój mężczyzny pozwolą na to, aby jego związek z Kasią przetrwał?

Zobacz także: Produkcja przez przypadek zdradziła, które pary są nadal razem!?

Jak myślicie? Paweł i Kasia zdecydują się pozostać w małżeństwie?

Źródło: Instagram Pawła Olejnika

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej