”Ślub od pierwszego wejrzenia”: Maciej otworzył się na temat rozwodu! Wyznał bolesną prawdę!

14 września 2022
Przez: : M.J

W ósmej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia poznaliśmy sześciu śmiałków, którzy zapragnęli wstąpić w związek małżeński z nieznajomą osobą. Wśród nich jest Maciej, który ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. W ostatnim odcinku mężczyzna wyznał bolesną prawdę na temat poprzedniego związku. Jak się okazuje, była żona nie była w stosunku do niego fair.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8

Nowa edycja eksperymentu społecznego już po raz ósmy zagościła na naszych ekranach. Program swoją premierę miał 6 września, a w pierwszym odcinku bliżej poznaliśmy sylwetki uczestników, którzy zdecydowali się na udział w tym kontrowersyjnych reality-show.

Tym razem widzowie mogą śledzić, jak potoczą się losy Justyny, dwóch Mart, Przemysława, Patryka oraz Macieja. Jak się również okazuje, w 8. edycji po raz pierwszy w historii programu udział wzięła samotna matka, oraz dwóch rozwodników.

ZOBACZ TAKŻE: Po raz pierwszy samodzielna mama. Anita ma wątpliwości

Jednym z nich jest Maciej, który w jednym z ostatnich odcinków zdobył się na szczere wyznanie wracając myślami do przeszłości i swojego nieudanego małżeństwa. Jak się okazuje, żona skrywała przed nim bolesną dla niego prawdę.

Dlaczego rozpadło się małżeństwo Macieja ze Ślubu… ?

Maciej przed kamerami wprost przyznał, że pomiędzy nim, a jego pierwszą żoną szybko narodziło się uczucie, które następnie zaczęło gasnąć.

„Bardzo szybko narodziło się w nas uczucie. […] Byliśmy, myślę, szczęśliwym małżeństwem. Aż przyszedł dzień, gdy zaczęło się psuć między nami. Już potrafię o tym rozmawiać. Zaczęliśmy żyć jak kolega i koleżanka w mieszkaniu. I niestety dowiedziałem się pewnego dnia, że żona zażyczyła sobie rozwodu. Dla mnie to nie było do końca zrozumiałe, bo myślałem, że mamy jakiś wspólny cel. Myślałem, że ta miłość tak szybko nie wygaśnie, po dwóch, trzech latach”- słyszeliśmy w trzecim odcinku.

Jednak to nie koniec wypowiedzi Macieja. Uczestnik Ślubu od pierwszego wejrzenia zdecydował się wyjawić tajemnicę, którą skrywała przed nim jego pierwsza żona. Jak się okazuje, ukrywała przed nim, że już niebawem zostanie mamą.

„Okazało się, że żona ukrywa przede mną, że jest w ciąży z tą trzecią osobą. Niespełna miesiąc od uprawomocnienia się naszego rozwodowego wyroku, żona zaczęła się ujawniać w internecie, w social mediach, że została mamą, że jest szczęśliwa. To był jeden z najtrudniejszych momentów mojego życia”– wyznał Maciej.

Maciej pomimo trudnych przeżyć postanowił jeszcze raz zawalczyć o siebie, dlatego też zgłosił się do eksperymentu, którym jest Ślub od pierwszego wejrzenia. Być może to właśnie w programie pozna kobietę, z którą będzie mógł dzielić swoje szczęście i troski.

Jak myślicie, która uczestniczka najbardziej pasuje do Macieja?

ZOBACZ TAKŻE: „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”: Jakie będą pary w nowej edycji?

Źródło: wp.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej