“Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Kiedy finałowy odcinek nowego sezonu?

13 października 2023
Przez: : W.M.

Mimo że 9 edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia dopiero się rozkręca, wielu widzów zastanawia się, kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek show, w którym poznają ostateczne decyzje par. Kiedy finał nowego sezonu programu Ślub od pierwszego wejrzenia?

Ślub od pierwszego wejrzenia to program telewizyjny, który od momentu swojego debiutu w 2016 roku wzbudza wiele kontrowersji i zainteresowania widzów. Jego unikalny format polega na tym, że uczestnicy, którzy do tej pory nie mieli szczęścia w miłości, decydują się zaufać ekspertom. To właśnie eksperci dobierają im partnerów życiowych, a uczestnicy dowiadują się, kto jest ich przyszłym małżonkiem dopiero w dniu ślubu.

Następnie nowo powstałe pary mają cztery tygodnie na podjęcie decyzji, czy chcą kontynuować swoje małżeństwo, czy też postanawiają się rozwieść.

Chociaż wiele związków powstałych w ramach programu Ślub od pierwszego wejrzenia nie przetrwało, kilka par nadal jest razem i buduje swoje wspólne życie. To dowód na to, że eksperyment ten może przynieść pozytywne efekty.

Kiedy finał Ślub od pierwszego wejrzenia 9?

Obecnie możemy śledzić nową, dziewiątą edycję programu, w której poznaliśmy trzy pary: Kingę i Marcina, Kornelię i Marka, a także Magdę i Krzysztofa. Czy te małżeństwa przetrwają próbę czasu i ostatecznie zdecydują się na wspólne życie?

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Będzie 10 edycja? Wszystko jasne

Nie da sie ukryć, że najważniejszym momentem programu jest finałowy odcinek, w którym uczestnicy spotykają się z ekspertami. To wówczas padają ostateczne deklaracje – czy pary kontynuować małżeństwo, czy też wybierają rozwód.

Kiedy ostatni odcinek nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia? Aktualnie nie znamy jeszcze daty emisji finałowego odcinka 9. edycji programu, jednak jak tylko ta informacja zostanie ujawniona, natychmiast ją zaktualizujemy,

Jak myślicie, czy małżeństwa z 9 edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia przetrwają?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej