„Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Kinga i Marcin są razem po programie?

12 września 2023
Przez: : W.M.

Najnowsza edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia rozkręca się z odcinka na odcinek. Jak się okazuje, jedną z par, która decyzją ekspertów wzięła ślub w 9 edycji reality-show, są Marcin i Kinga. Przez najbliższe tygodnie widzowie będą przyglądać się ich relacji. Czy Kinga i Marcin ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są nadal razem?

W miniony wtorek na antenie TVN rozpoczęła się emisja najnowszej edycji popularnego reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia. Widzowie, którzy lubią śledzić losy samotnych uczestników decydujących się na ślub z nieznaną sobie wcześniej osobą, musieli jednak uzbroić się w cierpliwości, gdyż program powrócił na ekrany po roku przerwy. Co więcej, fanów Ślubu czekały spore zmiany. W programie zabrakło znanych z poprzednich sezonów ekspertów, a ich miejsce zajęły nowe osoby, które na podstawie rozmów i ankiet dobierały w pary uczestników. Nowymi ekspertkami w 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia zostały Hanna Kąkol, Julitta Dębska, oraz Zuzanna Butryn.

Za nami pierwszy odcinek najnowszego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia, w którym widzowie byli świadkami przygotowań do pierwszego ślubu uczestników, czyli Kornelii i Marka. Teraz małżeństwo będzie miało kilka tygodni, aby lepiej się poznać i zdecydować, czy chcą zostać razem, czy wolą się rozstać.

Kinga i Marcin ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem?

Już 12 września na antenie TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia. Fani programu poznają bliżej historie zarówno Kingi jak i Marcina, którzy opowiedzą przed kamerami, dlaczego zdecydowali się na udział w kontrowersyjnym reality-show.

Jak już oficjalnie wiadomo, w drugim odcinku będziemy świadkami ich ślubu i nie da się ukryć, że fani show już zastanawiają się, czy ich związek przetrwa?

Zobacz także: Kim jest Kinga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Czy Kinga i Marcin ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nadal są razem? Na to nie znamy jeszcze odpowiedzi. Przekonamy się o tym, oglądając odcinki najnowszego sezonu programu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej