Kinga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9: [wiek, zawód, Instagram]

5 września 2023
Przez: : M.J

Kinga jest uczestniczką 9. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Dlaczego zdecydowała się na udział w tym eksperymencie społecznym? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień? Poznajmy ją bliżej.

Kinga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9: wiek

Z informacji, które pojawiły się na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, że Kinga ma 27 lat i pochodzi z Gdańska. Jest z zawodu psychologiem, co nie da się ukryć jest dużym atutem decydując się na udział w tym programie.

Kinga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9: udział w programie

Dlaczego Kinga zdecydowała się na udział właśnie w tym eksperymencie społecznym? Tego dowiemy się z biegiem trwania programu. Być może to właśnie dzięki tej produkcji uda się jej znaleźć swoją drugą połówkę i dołączyć do grona par, które dzięki tej produkcji teraz mogą iść razem przez życie.

Kinga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9 / fot. Instagram.

Przypomnijmy, że w 9. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia pojawią się nie tylko nowi uczestnicy, ale także poznamy nowe ekspertki. Tym razem to do Julitty Dębskiej, Zuzanny Butryn oraz Hanny Kąkol będzie należał dobór par. Dodajmy, że widzowie będą świadkami zawarcia trzech związków małżeńskich, tak jak to do tej pory miało miejsce w tej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Pamiętacie Dorotę? Wiemy, czy znalazła w końcu miłość

Premierowy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia 9 już 5 września o godzinie 21:35 na antenie stacji TVN. Czy i tym razem ekspertom udało się stworzyć udane małżeństwa?

Kinga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 9: Instagram

Jeśli tylko dowiemy się więcej szczegółów na temat profilu Kingi w mediach społecznościowych, artykuł zostanie zaktualizowany.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej