„Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Krzysztof sporo się zmienił. Nie wygląda już jak w programie!

26 września 2023
Przez: : W.M.

Krzysztof jest jednym z uczestników najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Niedawno mężczyzna pochwalił się swoim nowym zdjęciem, na którym dumnie prezentował swoją metamorfozę. Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nie wygląda już tak jak w programie.

9 sezon programu Ślub od pierwszego wejrzenia rozkręca się z odcinka na odcinek.

W miniony wtorek widzowie mogli oglądać ślub trzeciej pary Magdy i Krzysztofa. Małżeństwami w programie zostali wcześniej także Kinga i Marcina oraz Kornelia i Marek.

Czy eksperci dobrze dobrali uczestników i ich związki przetrwają? Dowiemy się dopiero po zakończeniu emisji odcinków nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

W każdej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia poznajemy sześcioro uczestników, którzy dotychczas nie mieli dużo szczęścia w miłości i liczą na to, że w końcu odnajdą swoje drugie połówki.

Żoną Krzysztofa została Magda, a widzowie niemal od początku twierdzili, że są najlepiej dobraną parą. Czy mają rację, przekonamy się, oglądając kolejne odcinki programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

Krzysztof ma 33 lata i pochodzi z Przemyśla, gdzie na co dzień pracuje jako przedsiębiorca. Uczestnik Ślubu od pierwszego wejrzenia nie może jeszcze zdradzać, jak potoczyły się jego losy w programie, ale stara się aktywnie prowadzić swój profil w mediach społecznościowych.

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Magda i Krzysztof są razem?

Ostatnio na profilu Krzysztofa pojawiło się nowe zdjęcie, na którym uczestnik 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia pochwalił się nową fryzurą. 33-latek zdecydował się na rozjaśnienie swoich włosów.

Chociaż część internautów twierdziła, że Krzysztof lepiej wyglądał w ciemnych włosach, zdecydowana większość jego obserwatorów jest zachwycona nowym lookiem Krzyśka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia.

„A moim zdaniem mega pasują Ci te wlosy”

„Jest super!!”

„Dobra zmiana”– komentują internauci

A wy jak oceniacie najnowszą metamorfozę Krzysztofa ze Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Metamorfoza Krzysztofa ze Ślubu od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram
Metamorfoza Krzysztofa ze Ślubu od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej