„Ślub od pierwszego wejrzenia 9”: Magda i Krzysztof są razem?

19 września 2023
Przez: : W.M.

Magdalena i Krzysztof to ostatnia para, która wzięła ślub w 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Widzowie są zachwyceni uczestnikami i nie ukrywają, iż mają nadzieje, że ich małżeństwo przetrwa. Czy Magda i Krzysztof ze Ślubu są nadal razem?

Ślub od pierwszego wejrzenia to popularne reality-show, które od kilku lat emitowane jest w telewizji. Mimo iż jego formuła niezaprzeczalnie wzbudza sporo kontrowersji, program cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Aktualnie emitowana jest 9 edycja Ślubu do pierwszego wejrzenia, ale produkcja zapowiedziała już casting do nowego sezonu, który za jakiś czas trafi na ekrany.

Po wielu miesiącach przerwy fani programu Ślub od pierwszego wejrzenia w końcu mogą oglądać odcinki najnowszego sezonu.

9 edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia zapowiada się wyjątkowo ciekawie. W pierwszym odcinku reality-show widzowie oglądać mogli przygotowania do ślubu pierwszej pary, która zdaniem ekspertów ma szansę zbudować trwałą relację – Kornelii i Marka. Drugą parą, które przez najbliższe tygodnie będzie się bliżej poznawać, są także Kinga i Marcin. Przed widzami w najbliższy wtorek najnowszy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia, w którym ślub wezmą Magdalena i Krzysztof. Czy ich związek przetrwał i para jest nadal razem?

Zobacz także: Były uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził za dużo! Kinga i Marcin rozstali się?

Magda i Krzysztof ze Ślubu są razem?

Uczestnikami 9 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia są także Magdalena i Krzysztof. Czy eksperci nie popełnili błędu i dobrze ich dobrali?

Krzysiek ma 33 lata i mieszka w Przemyślu. Obecnie pracuje w handlu i jest współwłaścicielem firmy. Żoną uczestnika została 25-letnia Magdalena z Dębicy, która chce zostać terapeutką.

Magda i Krzysztof, gdy tylko się zobaczyli, niemal od razu złapali wspólny język. Parze zdecydowanie dopisywał dobry humor, a śmiechom i wygłupom nie było końca.

O tym, czy Magdalena i Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem, oficjalnie dowiemy się dopiero po zakończeniu emisji odcinków. Widzowie jednak bardzo im kibicują i liczą na to, że ich związek przetrwa.

„No kibicuje im bo widać że fajna para i podchodzą logicznie do siebie”

Widać że dla niej nie liczy się aż tak wygląd szuka czegoś więcej w człowieku fajni oni oby byli szczęśliwi” – komentują internauci na oficjalnym profilu ŚOPW

Jak myślicie, Magda i Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej