Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Julia i Tomasz są razem po programie? To zdjęcie może wiele sugerować

Julia i Tomek ze Ślubu

Rozrywka

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Julia i Tomasz są razem po programie? To zdjęcie może wiele sugerować

Julia i Tomasz są jedną z trzech par, która poznały się nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Czy ich małżeństwo przetrwało po programie? Zdjęcie, które opublikowała w sieci uczestniczka reality-show, daje do myślenia.

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Julia Gołębiowska z programu Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia 6

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najchętniej oglądanych programów reality-show. Nowy sezon programu od kilku tygodni emitowany jest na antenie stacji TVN w każdy wtorkowy wieczór.

W szóstej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia poznaliśmy sześcioro nowych bohaterów, którzy dobrani zostali w pary przez ekspertów i poznają się w dniu swojego ślubu. Julia i Tomasz, Aneta i Robert oraz Kasia i Paweł zobaczyli się po raz pierwszy w dniu, w który zostali małżeństwami. Wszyscy uczestnicy dotychczas nie mieli szczęścia w miłości. Czy eksperci, którzy dobrali ich w pary na podstawie ankiet i testów nie popełnili błędu? O tym przekonamy się niebawem.

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Julia i Tomasz są razem?

Wszyscy uczestnicy nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia nie mogą jeszcze zdradzać, jak potoczyły się ich losy po programie. O tym, czy ich małżeństwa faktycznie przetrwały, widzowie dowiedzą się dopiero za kilka tygodni, kiedy zakończy się emisja nowej edycji reality-show.

Zobacz także: Aneta i Robert jednak są razem po programie?

Wielu fanów programu zastanawia się, czy pary, które poznały się w dniu swojego ślubu, nadal są razem. Tak jest też w przypadku Julii i Tomasza, którzy podobnie jak pozostali bohaterowie reality-show mieli tylko kilka tygodni, aby bliżej się poznać.

Czy Julia i Tomek są parą po programie? Zdjęcie, które zamieściła uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia na swoim InstaStory, daje do myślenia.

Julia i Tomasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Julia i Tomasz są para po programie?

Internauci, którzy śledzą profil Julki, dopytywali, kim był towarzyszący jej mężczyzna, jednak kobieta nie chciała niczego im zdradzić.

Zobacz także: Kiedy finał 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Jak myślicie? Małżeństwo Julii i Tomka mogło przetrwać?

źródło: Instagram Julia Gołębiowska/Instagram Earl Grey

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry