”Ślub od pierwszego wejrzenia”: Maciej ma już nową partnerkę! Poznał ją przed programem!

29 listopada 2022
Przez: : M.J

Maciej Mikołajczak po ostatnim spotkaniu z ekspertami wyznał z entuzjazmem przed kamerami, że już pogodził się z rozstaniem ze swoją programową żoną. Co więcej, uczestnik nowej edycji wyznał, że jego serce ponownie jest zajęte. Nową partnerkę poznał jeszcze przed udziałem w show. Jego związek z Martą nie miał prawa się udać?

Maciej i Marta w programie Ślub od pierwszego wejrzenia

Finał Ślubu od pierwszego wejrzenia jest już dostępny na platformie player.pl, natomiast widzowie poznają decyzję bohaterów tego eksperymentu społecznego we wtorek 29 listopada. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników tej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia był zdecydowanie Maciej Mikołajczak.

ZOBACZ TAKŻE: Marta ponownie uderza w Macieja! Odgryzła się za nazwanie jej „mortadelką”

Mężczyzna zgłosił się do programu już jako rozwodnik i liczył na to, że eksperci pomogą mu znaleźć kobietę na całe życie. Na ślubnym kobiercu stanął z Martą, jednak w ich relacji już od początku dało się wyczuć dystans. Podczas ostatniej rozmowy z ekspertami mężczyzna nie tylko wylał wiadro pomyj na swoją programową małżonkę, ale równie zaskoczył wyznaniem.

Kim jest dziewczyna Macieja ze Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Po odbytej rozmowie z ekspertami, podczas której zarówno on, jak i Marta zgodnie przyznali, że nie chcą kontynuować małżeństwa, uczestnik zdobył się na zaskakujące wyznanie. Jak mogliśmy usłyszeć, Maciej zauroczył się w kobiecie, którą poznał jeszcze przed udaniem się do programu stacji TVN. Jak zaznaczył – “o miłość trzeba walczyć”. Choć powiedział to śmiało przed kamerami, to jego poczynania w programie mogły na to nie wskazywać.

ZOBACZ TAKŻE: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Patryk pokazał zdjęcie ze swoją nową dziewczyną?

Przed programem próbowałem do pewnej kobiety dotrzeć. Dostałem jasny sygnał, że nie mam w ogóle szans i dlatego zgłosiłem się do eksperymentu. Zauważyłem, że po zakończeniu programu doszło do niej, że to, co powiedziała mi wcześniej… No zdała sobie sprawę, że sama siebie okłamała, oszukała swoje uczucia. O miłość trzeba walczyć. Jestem zauroczony, ale z dystansem. Mam dużo wolnego czasu i poświęcam go teraz na budowanie relacji z Patrycją”

Widzowie zauważyli, że może to wiele wyjaśnić i rzucić nowe światło na zachowanie Maćka w programie. Podkreślają, że od samego początku był negatywnie nastawiony do Marty.

Miał ciągle w głowie obraz tamtej kobiety i wszystko w Marcie porównywał do niej. Z takim podejściem to się nie mogło udać”

Myślicie, że niebawem Maciej pochwali się zdjęciem swojej wybranki?

Źródło: plotek / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej