„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Pamiętacie Igę? Uczestniczka pochwaliła się chłopakiem

21 września 2023
Przez: : W.M.

Iga Śmiechowicz była uczestniczką 5 edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia i jak doskonale pamiętają widzowie, jej programowe małżeństwo zakończyło się fiaskiem. Wiele wskazuje na to, że serce Igi w końcu jest zajęte. Zdjęcia, które zamieściła była bohaterka Ślubu od pierwszego wejrzenia, mogą wiele sugerować.

Iga ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Aktualnie na antenie TVN emitowana jest już 9 edycja reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia, w którym uczestnicy poznają się w dniu swojego ślubu.

Nie da się ukryć, że jedną z najbardziej barwnych uczestniczek, które dały się zapamiętać fanom Ślubu, była Iga Śmiechowicz.

Iga była uczestniczką 5 sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia. Jak przyznała, zgłosiła się do programu, gdyż dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Liczyła na to, że z pomocą ekspertów trafi na mężczyznę, z którym będzie mogła stworzyć prawdziwy związek oparty na miłości.

W programie mężem Igi został Karol. Ich relacja od samego początku wzbudzała ogromne emocje wśród widzów, którzy twierdzili, że uczestnicy w ogóle do siebie nie pasują. Faktycznie fani reality-show nie pomylili się. Mimo iż Iga i Karol na początku dobrze się dogadywali i miło spędzali ze sobą czas, niedługo później sielanka dobiegła końca.

Po miesiącu Iga i Karol spotkali się z ekspertami. Chociaż kobieta przyznała, że jest skłonna kontynuować relację z Karolem, jej mąż zdecydowanie przyznał przed ekspertami, że woli wziąć rozwód.

Iga Śmiechowicz ma chłopaka?

Jakiś czas po zakończeniu emisji edycji z udziałem Igi okazało się, że jej programowy mąż spotyka się z Laurą, która również była uczestniczką 5 sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia. Pod koniec czerwca tego roku Laura i Karol pochwalili się szczęśliwą nowiną i ogłosili, że są już zaręczeni.

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura i Karol zaręczyli się! „Powiedziała tak”

Wiele wskazuje na to, że także i do Igi uśmiechnęło się szczęście. Niedawno na Instagramie byłej uczestniczki Ślubu od pierwszego wejrzenia pojawiły się zdjęcia, które wyraźnie mogą sugerować, że Iga jest zakochana.

Śmiechowicz pokazała się z bukietem czerwonych róż, uwagę zwrócił jednak podpis „love”. Dużo mówi także kolejne zdjęcie, na którym pokazała się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, które podpisała „Perfect match” – czyli idealne dopasowanie.

Iga ze Ślubu… jest zakochana?, fot. Instagram
Iga ze Ślubu… jest zakochana?, fot. Instagram

Czy Iga faktycznie odnalazła szczęście u boku mężczyzny? Być może wkrótce była uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia zdradzi fanom nieco więcej na ten temat.

Iga Śmiechowicz ma chłopaka?
Iga Śmiechowicz, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej