Śmierć Gabby Petito! Po roku ujawniono treść listu jej zabójcy! Szokujące doniesienia!

4 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Sprawą morderstwa młodej Amerykanki, która odbywała wraz z narzeczonym podróż swojego życia rok temu żyły wszystkie media. Choć od śmierci Gabby Petito minął już niemal rok, to dopiero teraz poznaliśmy zapiski, które zostały znalezione przy jej narzeczonym. Brian Laundrie niedługo po zabójstwie ukochanej odebrał sobie życie. Zabójca 22-latki przedstawił w nich własną wersję wydarzeń…

Śmierć Gabby Petito i Briana Laundrie’go

Rok temu w mediach aż huczało na temat zaginięcia młodej blogerki, która wraz ze swoim narzeczonym wybrała się w podróż po Stanach Zjednoczonych. Zaniepokojeni rodzice 22-latki od razu zawiadomili odpowiednie służby po tym, jak urwał się kontakt z ich córką i jej partnerem.

Następnie partner Petito wrócił sam z podróży. Brian Laundrie, choć był wezwany na przesłuchanie to za pomocą adwokata odmówił składania wyjaśnień, a następnie sam zniknął bez śladu. Kiedy 19 września wyszło na jaw, że Gabby Petito nie żyje rozpoczęły się poszukiwania na szeroką skalę Briana. Wówczas okazało się, że młoda blogerka została zamordowana.

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomo, jak zginęła Gabby Petito! Wyniki sekcji zwłok szokują

Ciało Briana znaleziono w okolicach rezerwatu Carlton niedaleko jego domu. Obok szczątków policja znalazła również plecak mężczyzny oraz jego osobiste notatki. Teraz po niemal roku od śmierci pary blogerów na jaw wychodzą nowe fakty. Jaka jest wersja tragicznych wydarzeń mężczyzny?

Treść listu zabójcy Gabby Petito

Choć śledczy niemal od razu po odnalezieniu ciała blogerki ustalili, że przyczyną jej śmierci było uduszenie, to zapiski chłopaka rzucają nieco inne światło na całą sprawę. W pożegnalnym liście Brian napisał, że Gabby przed śmiercią uległa wypadkowi w wodzie. Przyznał się również, że to on zakończył jej życie.

Gdy wyciągnąłem Gabby z wody, nie mogła mi powiedzieć, co tak naprawdę ją boli. Miała mały guzek na czole, który z czasem się powiększył […] leżałem obok niej, gdy błagała, aby ten ból się zakończył. Zakończyłem jej życie. Myślałem, że to było miłosierne, że to jest to, czego pragnęła. Nie znałem zakresu jej obrażeń, wiedziałem tylko, że bardzo cierpiała”- napisał w liście pożegnalnym Brian Laundrie.

ZOBACZ TAKŻE: Pogrzeb Gabby Petito! Mamy nagranie z ostatniego pożegnania blogerki

Z listy znalezionego obok ciała Briana Laundrie’go dowiadujemy się również, że chłopak zdecydował odebrać sobie życie, gdyż nie był w stanie żyć bez Gabby. Mężczyzna zmarł w wyniku samobójstwa od rany postrzałowej głowy.

Źródło: wikipedia.pl / kobieta.gazeta.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej