Sofi Hojka: [wiek, Love Island 8, partner, Instagram]

10 października 2023
Przez: : W.M.

Sofi Hojka dołączyła do pozostałych uczestników Love Island podczas Casa Amor. Jak się okazało, piękna Isnlanderka zawróciła w głowie Albertowi. Kim jest Sofi z Love Island, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Sofi Hojka: wiek

Sofi Hojka to jedna z uczestniczek, która pojawiła się w 8 edycji Love Island podczas Casa Amor. Sofi ma 30 lat i na co dzień pracuje jako DJ-ka. Islanderka ma wiele pasji, ale to, co interesuje ją najbardziej to moda i geopolityka. Jak sama podkreśliła, jej magiczną mocą jest bystrość umysłu.

Love Island 8

Love Island. Wyspa miłości to wyjątkowo lubiane randkowe reality-show, które aktualnie emitowane jest na antenie telewizyjnej Czwórki. Najnowsza edycja zadebiutowała 4 września i nadawana jest sześć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 21:00.

Program ponownie prowadzi Karolina Gilon, a udział w show bierze grupa pięknych singielek i atrakcyjnych singli, którzy przez sześć tygodni mieszkają w hiszpańskiej willi, gdzie mają okazję bliżej się poznać. Do finału trafia tylko kilka par, a o tym, która z nim wygra, decydują widzowie.

Zobacz także: „Love Island 8”: Które pary będą w finale?

Sofi Hojka: partner

Sofi zgłaszając się do Love Island, była singielką. Jak zdradziła, ma swój ideał partnera. 30-latkę pociągają mężczyźni z brązowymi oczami i tatuażami. To ważne, aby posiadał także poczucie humoru.

Sofi w Casa Amor próbowała walczyć o względy kilku uczestników i ostatecznie okazało się, że najlepiej dogadywała się z Albertem i to właśnie z nim stworzyła parę. Czy ich związek przetrwa i stworzą trwałą relację także po programie? Przekonamy się z czasem.

Sofi i Albert z Love Island
Sofi i Albert/ fot. Instagram

Sofi z Love Island: Instagram

Sofi podobnie jak inni uczestnicy randkowego reality-show aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą konto Sofi pod nazwą @sofi.hojka.

Sofi z Love Island 8/ fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej