Sonia Bohosiewicz w bieliźnie! To kadr z jej najnowszego singla!

17 grudnia 2020
Przez: : MC

Sonia Bohosiewicz w bieliźnie! Na Instagramie aktorki pojawiło się odważne zdjęcie, które wkrótce okazało się, że jest kadrem z najnowszego teledysku Soni. Internauci doszukali się podobieństwa do Marilyn Monroe. Musicie to zobaczyć!

Sonia Bohosiewicz to znana aktorka, piosenkarka oraz artystka kabaretowa. Medialnie zadebiutowała już w 1998 roku występując w teledysku Anity Lipnickiej do piosenki „Historia jednej miłości”. Największą popularność przyniósł jej występ w filmie „Rezerwat“, a następnie rola dresiary Nataszy w filmie „Wojna polsko-ruska”. Sonię możemy zobaczyć również w wielu serialach telewizyjnych takich jak: „39 i pół”, „Usta usta” czy „Aida”. Wzięła również udział w kilku programach, m.in. „Tak to leciało!”, „Bitwa na głosy” czy „Mali giganci”.

Zobacz także: Sonia Bohosiewicz w saunie.” I to jest ciałko prawdziwej kobiety…”

Sonia Bohosiewicz w bieliźnie!

Sonia to także aktywna użytkowniczka Instagrama. Na profilu aktorki regularnie pojawiają się posty, często związane z karierą zawodową, ale również życiem prywatnym. Bohosiewicz jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, których ilość stale rośnie.

Tym razem za pośrednictwem Instagrama podzieliła się wyjątkową informacją. Sonia Bohosiewicz opublikowała zdjęcie w bieliźnie, które okazało się, jest kadrem z najnowszego teledysku artystki. Aktorka postanowiła wydać płytę w stylu Marilyn Monroe. W opisie odważnego zdjęcia czytamy:

“My Heart Belongs To Daddy
Ktoś jeszcze nie widział teledysku do mojego pierwszego singla?
No to zapraszam!”

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy nie tylko zachwycili się pięknym zdjęciem, ale docenili również utwór Soni. Pod postem czytamy:

“Nie nogę przestać słuchać, piękna piosenka i piękny wykon, Dziękuję🌷”

“Cudowne rytmy 😍”

“Myślałem, że to Merlin M. A to nasza Sonia. Super 😍”

“Wpadło mi w ucho i w oko💕 brawo”

Cały utwór wraz z teledyskiem możecie zobaczyć poniżej:

Trzeba przyznać, że Sonia jest wszechstronnie uzdolniona, a powyższy teledysk to świetne połączenie aktorstwa i talentu wokalnego.

Jak podoba Wam się najnowszy singiel Soni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz