Druga suknia ślubna Andziaks przebiła pierwszą? Robi wrażenie!

15 lipca 2022
Przez: : M.J

Jedna z najpopularniejszych par polskich influencerów jest już małżeństwem. Angelika Zając i Luka Trochowicz zdecydowali się na ślub, który można śmiało powiedzieć, był spektakularnym wydarzeniem. Panna młoda nie tylko zaprezentowała się w imponującej sukni ślubnej, ale również pokazała się w drugiej kreacji, w której bawiła się na weselu. Która ładniejsza?

Ślub Andziaks i Luki

Andziaks i Luka zaręczyli się podczas chrztu ich córki, która przyszła na świat w 2020 roku. Jedna z najpopularniejszych par influencerów ochoczo prezentuje swoje życie w mediach społecznościowych i dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyglądał ich ślub i wesele.

ZOBACZ TAKŻE: Andziaks i Luka są po ślubie. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z uroczystości wartej … PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH!

Angelika Zając i Luka Trochowicz zdecydowali się na imponujące przyjęcie, które przygotował dla nich sztab ludzi. Uroczystość odbyła się na świeżym powietrzu w ogrodach podwarszawskiego pałacu. Jak przyznała panna młoda, uroczystość była bardzo kosztowna, bo same kwiaty to koszt około 100 tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że ceremonia i wesele robiły ogromne wrażenie, a wszystko mogliśmy obserwować na profilu influencerki w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Znana youtuberka Andziaks pokazała film z porodu!

Jak można było się spodziewać, panna młoda zaprezentowała się w imponującej sukni ślubnej z ogromnym, drapowanym trenem. Makijażem zajęła się natomiast makijażystka gwiazd Magdalena Pieczonka. Jednak to nie wszystko.

Niedługo później na profilu influenceki pojawiło się zdjęcie drugiej sukni, w której bawiła się na weselu. Przebija tą pierwszą?

Druga suknia ślubna Andziaks

Na drugą część uroczystości Angelika zdecydowała się zaprezentować w błyszczącej sukni marki Maverie. Kreacja to model Noelle z dopasowanym gorsetem i delikatnymi ramiączkami. Nie da się ukryć, że dziewczyny obserwujące Andziaks w mediach społecznościowych były pod wrażeniem, bo w komentarzach aż zawrzało od słów zachwytu.

“Wow! Piękna 😍”– napisała Wersow

“Omg wyglądasz cudnie”

“Wyglądasz obłędnie ! 😍”

Andziaks i Luka zdecydowanie stanęli na wysokości zadania, a ich ślub i wesele były spektakularnym wydarzeniem. Panna młoda również nie zawiodła, bo o jej sukniach ślubnych rozpisują się niemal wszystkie portale plotkarskie. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć parze młodej wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia.

Która suknia ślubna Andziak podoba się Wam najbardziej?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej