Suknie ślubne Joanny Opozdy wystawione na sprzedaż! Nowe były warte fortunę!

4 lipca 2022
Przez: : M.J

Joanna Opozda sprzedaje swoją suknię ślubną, w której stanęła na ślubnym kobiercu z Antkiem Królikowskim. Ogłoszenie w sieci wystawiła siostra aktorki i jak widzimy, obie suknie ślubne są wystawione za połowę ceny. Nowe były wartę fortunę!

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Tym wydarzeniem niemal rok temu żyły wszystkie media plotkarskie w Polsce. Joanna Opozda i Antoni Królikowski powiedzieli sobie “tak” w sierpniu 2021 roku. Już wtedy pojawiały się pierwsze głosy, że aktorska para nie tylko zdecydowała się zawrzeć związek małżeński, ale również oczekuje swojego pierwszego potomka.

Jak wiadomo, związek Asi i Antka zakończył się w cieniu skandalu. Choć emocje nieco już opadły, to jak się okazuje, aktorka postanowiła pozbyć się swoich sukien ślubnych.

ZOBACZ TAKŻE: Opozda i Królikowski unieważnią ślub kościelny? Głos zabrał sam ksiądz!

Opozda i Królikowski.
scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Joanna Opozda w dniu ślubu zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji, wysadzanej kryształami Swarovskiego. Dodatkowo uwagę zwracał długi welon. Natomiast na przyjęciu weselnym Joasia wystąpiła w drugiej kreacji, której również nie zamierza zachować. Obie sukienki w sieci wystawiła na sprzedaż siostra aktorki. Jak widzimy, można nabyć je za pół ceny, jednak i tak nie jest tanio.

Ile kosztowały suknie ślubne Joanny Opozdy?

Pierwsza z kreacji, w której Joanna Opozda poszła do ołtarza pochodzi z zeszłorocznej kolekcji Laurelle i została zrobiona na zamówienie przez jedną z polskich znanych marek. Jak podają portale, które dotarły do ogłoszenia, nowa suknia kosztowała aktorkę aż 12 tys. złotych. Teraz kreacja wraz z welonem wystawiona jest na sprzedaż za 6 tys. złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Opozda i Królikowski byli małżeństwem idealnym? Aktorka zdradziła szczegóły ich związku

Warszawa. Sprzedam suknię ślubną z zeszłorocznej kolekcji Laurelle. Wysadzana kryształkami Swarovskiego. Welon w komplecie. Kupiona za 12 tysięcy. Sprzedam za połowę“- czytamy w ogłoszeniu.

Ślub Opozdy i Królikowskiego.
scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Druga z kreacji, w której Joasia bawiła się na swoim przyjęciu weselnym, jest również wystawiona za połowę ceny. Nowa kosztowała 8 tys. złotych, a teraz można ją zdobyć za 4 tys. zł.

Warszawa. Sprzedam suknię ślubną z zeszłorocznej kolekcji Laurelle. Kupiona za 8 tysięcy. Sprzedam za połowę“- napisano pod zdjęciami drugiej z sukienek Opozdy.

Choć obie kreacje wystawione są za połowę swojej wartości to i tak nie jest tanio. Jednak nie mamy wątpliwości, że znajdzie się przyszła panna młoda, dzięki której obie kreacje zyskają nowe życie.

Źródło: Plejada / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej