Intymne wyznanie Sylwii Bomby. Mówi o swoich piersiach…

26 maja 2024
Przez: : K.M.

Niedawno na instagramowym profilu celebrytki mogliśmy podziwiać, jak zaprosiła ona fanów do „gry w niewygodne pytania”. Jedna z internautek zadała bardzo niewygodne pytanie, Sylwia Bomba z pewnością się go nie spodziewała!

Kilka słów na temat Bomby

Sylwia Bomba ogromną popularność zdobyła w programie telewizyjnym typu reality show „Gogglebox. Przed telewizorem”. Program emitowany jest od 10 lat na antenie „TTV”. Produkcja polega na tym, że grupy przyjaciół, rodziny czy pary w zabawny sposób komentują wybrane programy telewizyjne. Na kanapie Sylwia zasiada Ewą Mrozowską. 36-latka została również zaproszona do udziału w: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „99 – gra o wszystko. VIP” i „Nasi w mundurach”. W tym ostatnim Sylwia poznała swojego obecnego partnera przedsiębiorcę Grzegorza Collinsa. Z poprzedniego związku celebrytka ma 6-letnią córeczkę Antosię.

Bomba na Instagramie

Celebrytka regularnie prowadzi swój profil na portalu „Instagram”, gdzie występuje pod nazwą „sylwiabomba”. Ilość obserwujących ją osób z dnia na dzień się zmienia, obecnie ma ich ponad 909 tysięcy. Co możemy podziwiać na instagramowym profilu Sylwii? Fotki z życia codziennego i zawodowego, relacje z najważniejszych imprez, a także te z egzotycznych podróży.

Zobacz także: Sylwia Bomba z córeczką w takich samych butach! Ich cena Was zszokuje

Sylwia Bomba mówi o swoich piersiach

Na „Instagramie” od pewnego czasu króluje gra w tzw. „niewygodne pytania”. Sylwia również wzięła w niej udział i jedna z internautek zapytała ją:

„Rozmiar stanika?”

Odpowiedź Sylwii była następująca: „70G”

Jak wiemy, influencerka słynie z niezwykłej figury i dużego biustu. Jej sekretem jest wyeliminowanie z codziennego jadłospisu niektórych składników, takich jak: ziemniaki, fasola oraz kukurydza, a w posiłkach króluje białko. Trzyma się regularnych posiłków i ćwiczeń, a także pomogły jej tzw. blokery apetytu.

Sylwia Bomba odpowiedziała internauce jaki ma rozmiar stanika
Sylwia Bomba mówi o swoich piersiach

A Wy spodziewaliście się takiego pytania do Sylwii od jednej z internautek?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej