Połącz się z nami

Sylwia Peretti w koronkowej bieliźnie. WOW

sylwia peretti

Moda i uroda

Sylwia Peretti w koronkowej bieliźnie. WOW

Nowa „Królowa Życia” podzieliła się ze swoimi obserwatorami bardzo gorącą fotką. Sylwia Peretti w koronkowej bieliźnie. Musicie to zobaczyć.

Sylwia, która jest jedną z bohaterek najnowszego sezonu „Królowych Życia”, zachwyciła fanów i zaprezentowała swoją szczupłą sylwetkę, którą podkreśliła bardzo zmysłową stylizacją.

Reality-show „Królowe Życia” od lat jest jednym z flagowych programów stacji TTV, który przyciąga przed ekrany ogromną ilość zaciekawionych widzów. Ulubione show, które od 2014 roku emitowane jest w telewizji, opowiada losach kilkorga bohaterów, którzy pokazują swoje barwne i luksusowe życie. Dzięki „Królowym Życia” widzowie poznali i pokochali osoby, które dziś szturmem podbijają również polski show-biznes.

Na początku września TTV wyemitował pierwszy odcinek najnowszego dziewiątego sezonu „Królowych Życia” i wówczas poznaliśmy także jego nowych uczestników. W najnowszej odsłonie reality-show TTV pojawiło się aż sześcioro nowych bohaterów: Sylwia Peretti, Patrycja Banaś, Justyna Anna Wojciukiewicz, Anna Renusz oraz małżeństwo Leon Van Nispen – Antczak i Damian Antczak – Van Nispen.

Sylwia Peretti w koronkowej bieliźnie

Sylwia to jedna z nowych bohaterek popularnego reality-show „Królowe Życia”. Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, kiedy widzowie zobaczyć ją mogli na ekranie. Peretti w 2011 roku wstąpiła w jednym z odcinków „Kuchennych Rewolucji” i wówczas wyglądała zupełnie inaczej. Zobaczcie sami: Peretti brała udział w „Kuchennych Rewolucjach”! Królowa Życia nie przypomina siebie sprzed lat!

Peretti dzięki udziałowi w „Królowych Życia” z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność, dlatego też jej profil na Instagramie obserwuje już coraz więcej followerów. Sylwia jest bardzo aktywna w sieci i chętnie dzieli się z internautami licznymi zdjęciami oraz nagrywanymi relacjami. Jedna z ostatnich fotek, które udostępniła nowa „Królowa Życia”, zdecydowanie należy do bardzo odważnych. Sylwia Peretti w koronkowej bieliźnie.

Pod zdjęciem Sylwii, na którym atrakcyjna blondynka prezentuje swoje kobiece kształty, pojawiła się wiele komentarzy zachwyconych internautów.

A jak Wam podoba się zdjęcie Peretti w koronkowej bieliźnie. My nie możemy oderwać wzroku!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry