Sylwia Przybysz nie jest już blondynką! Co za zmiana!

13 listopada 2020
Przez: : W.M.

Wokalistka zdecydowała się na bardzo konkretne zmiany w wyglądzie i w tym celu udała się do fryzjera. Sylwia Przybysz nie jest już blondynką!

Jak zdradziła ciężarna Sylwia, jej włosy przez rozjaśnianie nie były w najlepszej kondycji, dlatego zdecydowała się je przyciemnić. Zobaczcie jej metamorfozę.

Sylwia Przybysz jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Swoją karierę wokalną rozpoczynała już w 2012 roku poprzez działalność w serwisie You Tube. Covery, które publikowała w sieci, w szybkim tempie zyskiwały ogromną popularność, a wyświetlenia biły prawdziwe rekordy. Po pewnym czasie Przybysz zdecydowała się wydawać także autorskie piosenki.

Sylwia od kilku lat związana jest z Jankiem Dąbrowskim. Na początku tego roku para powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę Polę. Chociaż wiele osób dziwiło się, że w tak młodym wieku Sylwia i Janek zdecydowali się na potomstwo, oni wielokrotnie podkreślali, że marzyli o powiększeniu swojej rodziny i była to bardzo świadoma decyzja. Kilka dni temu Sylwia za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się kolejną radosną nowiną. Piosenkarka pokazała widoczny ciążowy brzuszek i oznajmiła, że wkrótce ich córeczka będzie miała rodzeństwo.

Sylwia Przybysz nie jest już blondynką

22-letnia Sylwia zdobyła naprawdę ogromną popularność. Świadczy o tym także ilość obserwatorów na Instagramie. Młoda wokalistka pochwalić się może aż 1.7 mln followersów. Przybysz bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami wieloma zdjęciami i relacjami. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o tym, że ponownie jest w ciąży.

Tym razem Sylwia zdecydowała się pokazać swoim obserwatorom efekty wizyty u fryzjera. Po jasnych włosach nie ma śladu. Sylwia Przybysz nie jest już blondynką. Gwiazda postanowiła mocno przyciemnić włosy. Okazuje się, że podjęła taka decyzję, gdyż rozjaśnianie włosów bardzo osłabiło ich kondycję.

„zmieniłam ponieważ blond mocno dal w kość moim włosom przez co wyglądały już bardzo niezdrowo” – wyjaśniła w komentarzach Sylwia

Nowy kolor włosów bardzo przypadł do gustu fanom Przybysz.

„Duża zmiana ! Na plus”

„O woow jak ślicznie ci w brązie”

„W ciemnych włosach wyglądasz jeszcze lepiej”

A jak Wam podoba się kolejna metamorfoza Sylwii Przybysz?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej