Sylwia Przybysz urodziła! Dąbrowski pokazał pierwsze zdjęcie ze szpitala

22 marca 2021
Przez: : J.J

Dziś na świecie pojawiła się druga pociecha Sylwii oraz jej partnera Janka Dąbrowskiego. Maleństwo dołączyło do szczęśliwych rodziców oraz siostrzyczki Poli. Sylwia Przybysz urodziła!

Życie zawodowe

Sylwia Przybysz to polska piosenkarka i youtuberka. Jest również laureatką konkursu Youtube Young Stars organizowanym w 2015 roku. Artystka swoją aktywność zawodową rozpoczęła w 2011 roku, a dziś zajmuje stabilne miejsce w świecie muzyki oraz polskiego show-biznesu.

Prywatnie Sylwia związana jest z Jankiem Dąbrowskim. Owocem ich miłości jest córeczka Pola, która przyszła na świat z początkiem ubiegłego roku.

Media społecznościowe

Na Instagramie Sylwii, który śledzi obecnie ogromna ilość internautów, bo aż 1.7 miliona znajdziecie liczne fotografie zarówno, te pokazujące życie zawodowe, jak i prywatne. Od czasu kiedy Sylwia i Janek dowiedzieli się o pierwszej ciąży artystki to właśnie fotografie z ciążowym brzuszkiem zawładnęły profilem artystki. Następnie, kiedy pierwsze maleństwo młodych rodziców pojawiło się na świecie to ono zdominowało Instagram piosenkarki.

Sylwia i Janek bardzo chętnie publikują zdjęcia pokazujące rodzinne chwile. Bezsprzecznie wydają się być bardzo szczęśliwi w trzyosobowym składzie. Nic w tym dziwnego – pomimo młodego wieku, rodzice zgodnie przyznają, że decyzja o pierwszym dziecku była ich świadomą decyzją.

Pewien czas temu artystka zadziwiła wszystkich swoich fanów, kiedy na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem jednocześnie ogłaszając, że wraz z Jankiem spodziewają się drugiego dziecka. Fotografię podpisała:

“3+1 💕”

Sylwia Przybysz urodziła!

Od tej pory moglibyśmy być świadkami licznych zdjęć Sylwii, na których prezentowała coraz większych rozmiarów ciążowy brzuszek. Artystka chętnie podejmowała również tematy związane z macierzyństwem. Sylwia i Janek zdradzali płeć swojego dziecka zamieszczając pomysłowy filmik na swoim Instagramie.

Zobacz także: Filmik Przybysz i Janka Dąbrowskiego, w którym zdradzają płeć dziecka.

Na ten moment, kiedy maleństwo Sylwii i Janka pojawi się na świecie, czekało wiele fanów pary. Dziś nastał ten dzień. Janek opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, z którego jasno wynika, że jego ukochana urodziła.

Sylwia Przybysz urodziła

1.23. MAMY TO! 22.03.2021″ – napisał dumny Janek

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom! Życzmy całej rodzinie dużo zdrowia i spokoju w tym wyjątkowym czasie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej