Sylwia Przybysz: [wiek, Instagram, chłopak, w ciąży, piosenki]

11 września 2019
Przez: : KS

Sylwia Przybysz to młoda wokalistka, która razem ze swoim partnerem Janem Dąbrowskim wychowuje dwójkę dzieci. Jej popularność rośnie z dnia na dzień. Sprawdźmy, co wiadomo na temat tej młodej gwiazdy!

Sylwia Przybysz: wiek

Piosenkarka urodziła się 28 sierpnia 1998 roku. Pochodzi z Krasieńca. Swoja karierę zaczęła od nagrywania coverów utworów znanych wokalistów. W Internecie dostrzegli ją producenci muzyczni i niedługo potem pojawił się jej profesjonalny singiel, który promował debiutancką płytę.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Jej chłopak Jan Dąbrowski to youtuber, który między innymi był jednym z prowadzących program ,,The Voice Kids”. Łączy ich nie tylko wilka miłość, ale także pasja, którą jest muzyka. Co więcej, razem nagrywają filmiki, które wszyscy zainteresowani mogą znaleźć na jego kanale na Youtube. Po koniec 2020 roku Dąbrowski zdecydował się oświadczyć swojej partnerce, która oczywiście bez zawahania przyjęła pierścionek zaręczynowy.

Zobacz także: Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Sylwii? Jest zjawiskowy!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Sylwia Przybysz: dzieci

Szczęśliwie zakochani przywitali na świecie pierwszego potomka w 2020 roku. Ich córka Pola, szybko stała się oczkiem w głowie rodziców. Jakiś czas temu, jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu po raz drugi została rodzicami. Na świecie pojawiła się druga dziewczynką, której dali na imię Nela.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Sylwia Przybysz: piosenki

Pierwszy numer, który przyniósł jej dość duży rozgłos zatytułowała Plan. Oprócz tego, zrealizowała do niego teledysk. Wytwórnia, która dała jej szansę sprawdzić się w roli piosenkarki nosi nazwę My Music. Ponadto, podczas swojej kariery miała już okazję współpracować z wieloma artystami. Między innymi byli to DJ Remo, Verba i Mezo. Jej najbardziej znane utwory to To dla Ciebie pragnę żyć, Spełniaj marzenia oraz Związane oczy mam. Jakiś czas temu Sylwia poinformowała swoich fanów, że jej przygoda z dotychczasowymi producentami dobiegła końca.

Sylwia Przybysz: Instagram

Jej konto na Instagramie nosi nazwę @sylwiaprzybysz. Obecnie jej aktywność obserwuje aż 1,9 miliona użytkowników tego serwisu społecznościowego. Artystka na bieżąco ma tam kontakt ze swoimi fanami oraz dzieli się z nim swoim życiem zawodowym, ale także prywatnym.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

Źródło: Instagram Sylwii Przybysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej