Połącz się z nami

Sylwia Przybysz: [wiek, Instagram, chłopak, w ciąży, piosenki]

Opisy gwiazd

Sylwia Przybysz: [wiek, Instagram, chłopak, w ciąży, piosenki]

Sylwia Przybysz to młoda wokalistka, która razem ze swoim partnerem Janem Dąbrowskim spodziewa się dziecka. Jej popularność rośnie z dnia na dzień. Sprawdźmy, co wiadomo na temat tej młodej gwiazdy!

Sylwia Przybysz: wiek

Piosenkarka urodziła się 28 sierpnia 1998 roku. Pochodzi z Krasieńca. Swoja karierę zaczęła od nagrywania coverów utworów znanych wokalistów. W Internecie dostrzegli ją producenci muzyczni i niedługo potem pojawił się jej profesjonalny singiel, który promował debiutancką płytę.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Jej chłopak Jan Dąbrowski to youtuber, który między innymi był jednym z prowadzących program The Voice Kids. Łączy ich nie tylko wilka miłość, ale także pasja, którą jest muzyka. Co więcej, razem nagrywają filmiki, które wszyscy zainteresowani mogą znaleźć na jego kanale na Youtube.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Przybysz w ciąży

Od pewnego czasu, w mediach pojawiała się informacja, że para spodziewa się dziecka. Niedawno oboje potwierdzili, że niebawem na świecie powitają swojego potomka. Razem zgodnie przyznają, że była to świadoma decyzja i już nie mogą doczekać się, kiedy ich dziecko przyjdzie na świat. Mimo młodego wieku wydają się być naprawdę dojrzali. Myślicie, że odnajdą się w roli młodych rodziców?

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Lipka: piosenki

Pierwszy numer, który przyniósł jej dość duży rozgłos zatytułowała Plan. Oprócz tego, zrealizowała do niego teledysk. Wytwórnia, która dała jej szansę sprawdzić się w roli piosenkarki nosi nazwę My Music. Ponadto, podczas swojej kariery miała już okazję współpracować z wieloma artystami. Między innymi byli to DJ Remo, Verba i Mezo. Jej najbardziej znane utwory to To dla Ciebie pragnę żyć, Spełniaj marzenia oraz Związane oczy mam. W tym roku, poinformowała swoich fanów, że jej przygoda z dotychczasowymi producentami dobiegła końca.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwia Przybysz: Instagram

Jej konto na Instagramie nosi nazwę @sylwiaprzybysz. Obecnie jej aktywność obserwuje aż 1,2 miliona użytkowników tego serwisu społecznościowego. Artystka na bieżąco ma tam kontakt ze swoimi fanami oraz dzieli się z nim swoim życiem zawodowym, ale także prywatnym.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry