Sylwia Przybysz zdradziła imię drugiej córeczki – oryginalne i piękne!

25 marca 2021
Przez: : MC

Sylwia Przybysz zdradziła, jakie imię nosi jej druga córka. Co ciekawe, Janek wspomniał o tym imieniu, kiedy dziewczynka jeszcze się nie urodziła. Poznajcie szczegóły!

Kariera Sylwii Przybysz

Sylwia Przybysz to znana piosenkarka i youtuberka, która zasłynęła coverami popularnych utworów. Co ciekawe, w 2015 roku została laureatką konkursu YouTube Young Stars. Niedługo później wydała swój debiutancki singiel “Plan”, który współtworzyła z muzykiem Mezo. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych influencerek, której konto na Instagramie obserwuje prawie 2 mln osób.

Zobacz także: Sylwia Przybysz przyjęła oświadczyny Janka

Sylwia Przybysz ciąża

Sylwia związana jest z Jankiem Dąbrowskim, z którym od lat tworzy szczęśliwy związek. Para doczekała się dwóch córeczek, a internauci z zapartych tchem śledzili przebieg ciąży. Starsza dziewczynka ma na imię Pola i przyszła na świat na początku stycznia 2020 roku, natomiast już w listopadzie tego samego roku Sylwia poinformowała, że jest w drugiej ciąży. Gratulacjom i życzeniom nie było końca, a fani Przybysz z zapartym tchem wyczekiwali przyjścia na świat drugiego dziecka.

Sylwia Przybysz w drugiej ciąży

Sylwia Przybysz zdradziła imię drugiej córeczki

22 marca Sylwia urodziła drugie dziecko. O szczęśliwej nowinie poinformował Janek, który opublikował na swoim Instagramie relacje jak i post prosto z porodówki. Wiele osób ciekawych było imienia drugiej córeczki pary. Okazuje się, że Jan w jednym z wywiadów już wcześniej zdradził imię. Sylwia najnowszym postem potwierdziła słowa partnera, w którym zdradziła, że nazwali córkę Nela.

Trzeba przyznać, że zdjęcie dodane przez Sylwie jest niezwykle urocze. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których czytamy:

“Ale słodka 😍”

“Piękna😍”
“Jaka cudowna..❤️”

Jak podoba Wam się imię młodszej córeczki Sylwii i Janka?

źródło: Instagram Sylwiaprzybysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej