Syn Harry’ego i Meghan został ochrzczony! Na uroczystości ZABRAKŁO królowej Elżbiety II!

7 lipca 2019
Przez: : M.J

6 lipca Meghan Markle i książę Harry ochrzcili swojego syna. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazali rodzinne zdjęcie, które zostało zrobione podczas uroczystości. Na przyjęciu zabrakło królowej Elżbiety II! Zobaczcie!

Chrzest Royal Baby

Archie Harrison Mountbatten-Windsor 6 lipca został ochrzczony w prywatnej kaplicy na zamku Windsor. Przyjęcie miało prywatny charakter, bez zbędnego szumu i z dala od kamer. Jak się okazało, w uroczystości nie wzięła udziału królowa Elżbieta II! Co było powodem, że nie zjawiła się na tak ważnej uroczystości? Zobaczcie!

Jak donoszą brytyjskie mediach, książęca para chciała, aby uroczystość odbyła się dzień wcześniej. Jednak termin ten przeniesiono ze względu na księcia Karola, któremu bardzo zależało na tym, aby uczestniczyć w chrzcinach swojego wnuka.

Dlaczego królowa Elżbieta nie przybyła na chrzest Archi’ego?

Natomiast nieobecność królowej Elżbiety była spowodowana jej wyjazdem do Szkocji. Uczestniczyła tam w Tygodniu Holyrood. Jak się okazuje, uroczystość była bardzo ważna i królowa nie mogła zmienić jej terminu, dlatego zabrakło jej osoby na chrzcinach Archi’ego.

Zobacz także: Archie ma specjalną dietę. Na czym polega?

Meghan Markle wraz z księciem Harrym zadbali o to, żeby uroczystość odbyła się w gronie najbliższych osób. Całe przyjęcie miało charakter prywatny. Nie zaproszono na chrzciny fotoreporterów i dziennikarzy. Zaproszono tylko osoby z najbliższej rodziny. 25 osób uczestniczyło w przyjęciu, w tym rodzice chrzestni małego Archi’ego.

Książęca para na swoim profilu w social mediach zamieściła rodzinną fotografię, na której widzimy poza Meghan, Harrym i Archiem, Kate Middleton, księcia Williama, księcia Karola z Camillą i matkę księżnej Sussex oraz dwie siostry księżnej Diany.

Archie na tę wyjątkową okazję miał na sobie sukienkę wykonaną przez Angelę Kelly, która jest nadworną krawcową królowej. Od 2004 roku to replika jest używana przy tego typu uroczystościach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oryginalna szata jest szczelnie przechowywano, aby nie uległa zniszczeniu. Mały Archie miał na sobie tę samą szatkę, w której ochrzczono jego tatę, książę Harry’ego w 1984 roku!

Zobacz także: Harry i Meghan zostali po raz drugi rodzicami! Znamy imię córeczki!

Na drugim ze zdjęć, które wykonane zostało w czarno-białych barwach, widzimy Meghan i Harry’ego, którzy tulą do siebie swojego śpiącego synka. Najprawdopodobniej fotografię wykonano po całej uroczystości.

Screen z Instagrama Sussex Royal.

Ciekawe jest to, że po raz pierwszy księżna Sussex zdecydowała się pokazać swojego synka w całej okazałości! W internecie od razu pojawiły się pogłoski, że Archie jest podobny do swojego ojca.

Waszym zdaniem do kogo bardziej jest podobny syn Meghan i Harry’ego?

Źródło: Instagram Sussexroyal

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej