Połącz się z nami

Syn Harry’ego i Meghan został ochrzczony! Na uroczystości ZABRAKŁO królowej Elżbiety II!

Royal baby

Syn Harry’ego i Meghan został ochrzczony! Na uroczystości ZABRAKŁO królowej Elżbiety II!

6 lipca Meghan Markle i książę Harry ochrzcili swojego syna. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazali rodzinne zdjęcie, które zostało zrobione podczas uroczystości. Na przyjęciu zabrakło królowej Elżbiety II! Zobaczcie!

Archie Harrison Mountbatten-Windsor 6 lipca został ochrzczony w prywatnej kaplicy na zamku Windsor. Przyjęcie miało prywatny charakter, bez zbędnego szumu i z dala od kamer. Jak się okazało, w uroczystości nie wzięła udziału królowa Elżbieta II! Co było powodem, że nie zjawiła się na tak ważnej uroczystości? Zobaczcie!

Jak donoszą brytyjskie mediach, książęca para chciała, aby uroczystość odbyła się dzień wcześniej. Jednak termin ten przeniesiono ze względu na księcia Karola, któremu bardzo zależało na tym, aby uczestniczyć w chrzcinach swojego wnuka.

Natomiast nieobecność królowej Elżbiety była spowodowana jej wyjazdem do Szkocji, gdzie uczestniczyła w Tygodniu Holyrood. Jak się okazuje, uroczystość była bardzo ważna i królowa nie mogła zmienić jej terminu, dlatego zabrakło jej osoby na chrzcinach Archi’ego!

Meghan Markle wraz z księciem Harrym zadbali o to, żeby uroczystość odbyła się w gronie najbliższych osób. Całe przyjęcie miało charakter prywatny. Nie zaproszono na chrzciny fotoreporterów i dziennikarzy. Zaproszono tylko osoby z najbliższej rodziny. 25 osób uczestniczyło w przyjęciu, w tym rodzice chrzestni małego Archi’ego.

Książęca para na swoim profilu w social mediach zamieściła rodzinną fotografię, na której widzimy poza Meghan, Harrym i Archiem, Kate Middleton, księcia Williama, księcia Karola z Camillą i matkę księżnej Sussex oraz dwie siostry księżnej Diany.

Archie na tę wyjątkową okazję miał na sobie sukienkę wykonaną przez Angelę Kelly, która jest nadworną krawcową królowej. Od 2004 roku to replika jest używana przy tego typu uroczystościach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oryginalna szata jest szczelnie przechowywana, aby nie uległa zniszczeniu. Mały Archie miał na sobie tę samą szatkę, w której został ochrzczony jego tato, książę Harry w 1984 roku!

Na drugim ze zdjęć, które wykonane zostało w czarno-białych barwach, widzimy Meghan i Harry’ego, którzy tulą do siebie swojego śpiącego synka. Najprawdopodobniej fotografia została wykonana po całej uroczystości.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/BzlHhZylvwT/

Ciekawe jest to, że po raz pierwszy księżna Sussex zdecydowała się pokazać swojego synka w całej okazałości! W internecie od razu pojawiły się pogłoski, że Archie jest podobny do swojego ojca.

Waszym zdaniem do kogo bardziej jest podobny syn Meghan i Harry’ego?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry