Połącz się z nami

Syn Rozenek odkrył swój talent! Łukasz Jemioł może się obawiać…

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w naszym kraju

Z życia gwiazd

Syn Rozenek odkrył swój talent! Łukasz Jemioł może się obawiać…

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się dziełem, które własnoręcznie zrobił jej syn – Stanisław. Trzeba przyznać, że nastolatek ma talent! Mama pęka z dumy i nic w tym dziwnego! Sami zobaczcie! Syn Rozenek ma ukryty talent!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej popularnych telewizyjnych osobowości w naszym kraju. Na swoim koncie ma udział w licznych produkcjach, które zapewniły jej nie tylko rozpoznawalność i rozgłos, ale i stabilne miejsce w świecie polskiego show-biznesu.

Rodzina

Prywatnie – szczęśliwa żona i dumna mama. Małgosia ma trzech synów. Stanisław i Tadeusz są dziećmi z jej wcześniejszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, natomiast trzeci – Henryk jest owocem miłości Rozenek i Majdana. Wszyscy razem tworzą szczęśliwą rodzinę, co udowadniają ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Małgorzata chętnie dzieli się rodzinnym życiem ze swoimi fanami. Na jej Instagramie, który znajdziecie pod linkiem @m_rozenek znajdziecie liczne rodzinne zdjęcia. Warto zwrócić, że profil Rozenek jest jednym z największą ilością obserwujących – obecnie jest to pokaźne grono 1.4 miliona osób.

Profil Małgosi w ciągu ostatniego pół roku zdominował Henryk. Jej obserwatorzy często są świadkami uroczych fotografii chłopca i zabawnych nagrań, które dumna mama chętnie udostępnia na swoim Instagramie.

Ostatnio Majdanowie przebywali na rajskich wakacjach w Meksyku. Co dnia byliśmy świadkami licznych zdjęć rodziny na tle przepięknych widoków. Między innymi informowaliśmy Was o romantycznym ujęciu Majdanów, na którym nie szczędzili sobie czułości- o tym przeczytacie TUTAJ.

Syn Rozenek ma ukryty talent!

Od czasu do czasu Małgosia prezentuje również swoich dwóch starszych synów. Dziś na swoim Instagramie pochwaliła się efektami pracy Stasia. Chłopiec bowiem uszył własnoręcznie spodnie. Wybrał modny fason i motyw pepitki. Staś zadbał również o najmniejsze detale. Rozenek nie ukrywała swojej dumy z syna i nic w tym dziwnego! Sami zobaczcie i oceńcie jego dzieło!

Myślicie, że Stanisław w przyszłości da o sobie usłyszeć?

To również może Was zainteresować: Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustów! Nie dajcie się nabrać!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry