Połącz się z nami

„Szansa na sukces” bez Wojciecha Manna! Powrót kultowego programu z nowym prowadzącym! O kim mowa?

Szansa na sukces bez Wojciecha Manna.

Rozrywka

„Szansa na sukces” bez Wojciecha Manna! Powrót kultowego programu z nowym prowadzącym! O kim mowa?

Szansa na sukces to polski program muzyczny typu talent show. Na antenie TVP emitowano show w latach 1993-2012. Twórcą programu była Elżbieta Skrętkowska, a jego prowadzącym Wojciech Mann.

Szansa na sukces bez Manna

W programie, piosenkarze amatorzy, śpiewali utwory znanych wykonawców, którzy byli również jurorami danego odcinka. Śpiew odbywał się w formie karaoke, a uczestnik musiał wybrać podkład muzyczny z dodatkowo nagraną linią melodyczną albo bez niej. Nagrodą dla uczestnika było wykonanie piosenki z artystą na koniec odcinka oraz występ ze wszystkimi finalistami w Sali Kongresowej w Warszawie. Uczestnik, który zwyciężył, podczas finału w Sali Kongresowej, miał prawo wystąpić na Koncercie Debiutów podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Ostatnie odcinki programu widzowie mogli zobaczyć w maju 2012 roku.

Szansa na sukces była jednym z pierwszych programów, dzięki któremu wypływały gwiazdy. Popularność po występie w show zyskali między innymi Kasia Cerekwicka, Kasia Stankiewicz, Justyna Steczkowska czy Natalia Szroeder.

Zobacz także: Tym gwiazdom Szansa na sukces zapewniła popularność

Jak już wiemy, przez wszystkich lubiana Szansa na sukces po siedmiu latach, powróci na nasze anteny już w tym roku! Niestety programu nie poprowadzi dziennikarz muzyczny Wojciech Mann.

Kto poprowadzi Szansę na sukces?

Jak informują dziennikarze Party.pl, na prowadzącego brane są pod uwagę trzy nazwiska. Pierwszy z nich to Artur Orzech– dziennikarz muzyczny związany z TVP od 1994 roku, od lat komentuje konkurs piosenki Eurowizji. Drugi kandydat to Damian Michałowski– prowadzący Wyspę Przetrwania, znany jest również z prowadzenia programów w Radiu Zet i 4Fun.TV. Jednak największe szanse spośród całej trójki ma Tomasz Wolny– dziennikarz znany z Pytania na Śniadanie, czy Panoramy. Jest on lubiany wśród widzów, o czym może świadczyć zdobyta przez niego Telekamera.

Przesłuchania uczestników do nowej edycji odbyły się w drugiej połowie lutego. Data premiery programu nie jest dokładnie znana. Program ma wystartować na pewno w 2019 roku.

  A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w roli nowego prowadzącego?

Źródło: Instagram Szansy na sukces/ Tomasz Wolny

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry