Szczena chce rewanżu z Najmanem! Ma misterny plan na swojego rywala

4 listopada 2021
Przez: : J.J

Ryszard Szczena Dąbrowski niedawno zaliczył niemałą porażkę przegrywając już w pierwszej rundzie z Marcinem Najmanem podczas gali MMA Vip. Jak się okazuje, były chłopak do wzięcia zamierza się odgryźć i już wzywa do rewanżu swojego rywala.

Ryszard Szczena Dąbrowski i jego przygoda z MMA VIP

Szczena popularność zyskał po udziale w programie Chłopaki do wzięcia, po którym wiele osób zaczęło śledzić jego prywatne życie. Po zakończeniu emisji i niemałych problemach z prawem zaczął rozwijać się w sporcie. Szczena do tej pory miał możliwość zmierzenia się na gali MMA VIP z dwoma przeciwnikami. Psychotropem, z którym wygrał oraz organizatorem walk Marcinem Najmanem, z którym przegrał.

Walka Szczeny i Najmana trwała mniej niż 30 sekund. Najmanowi udało się wygrać przez TKO już na samym początku walki. Obalił byłego uczestnika Chłopaków do wzięcia i obłożył go licznymi ciosami.

„Miałem dwie walki, w których się stresowałem. Z Bonusem BGC i Szczeną. Przegrać mogłem wiele, a zyskać już mało. Cieszę się, że poszło tak szybko i sprawnie” – powiedział Najman po zakończeniu pojedynku.

Jak się później okazało, a co zszokowało opinię publiczną Rysiek przyznał, że podczas walki był pod wpływem alkoholu.

Zobacz także: Szczena zawalczył z Najmanem pod wpływem alkoholu!

Szczena wyzywa Najmana do rewanżu

Szczena liczy na rewanż

Ryszard nie ukrywa, że nie jest zadowolony z wyniku ostatniej walki. W jednym z wywiadów, który pojawił się w sieci Szczena przyznał, że Najman obiecał mu, że jeśli wygra jakąkolwiek walkę może liczyć z nim na rewanż. Ryszard liczy na to, że odbędzie się to podczas kolejnej gali MMA VIP4. Co ciekawsze, ma nawet rychły plan, którym ma nadzieję, doprowadzić do walki, gdyby jednak nie wygrał żadnego pojedynku przed:

„Zrobię tak, tak go wkur***, że na następnej gali sam będzie chciał ze mną wyjść”

https://www.youtube.com/watch?v=SuwcBAtG6c8

Zobacz także: Szczena ma drugie dziecko!

Myślicie, że dojdzie do rewanżu między Najmanem a Szczeną?

Źródło: Instagram, Profil Szczeny, Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej