Szelągowska ma koronawirusa. Nie uwierzycie, gdzie się zaraziła!

26 października 2020
Przez: : W.M.

Dorota jak wiele innych osób również zmaga się z zakażeniem wirusem Sars-COV-2. Szelągowska ma koronawirusa.

Prowadząca uwielbianych przez widzów programów o zmienieniu wnętrz podzieliła się ze swoimi obserwatorami przykrym faktem o stanie swojego zdrowia. Chociaż jak sama przyznała, w ostatnim czasie miała kontakt z wieloma osobami, ostatecznie wcale nie zaraziła się w pracy.

Nie da się ukryć, że od wielu miesięcy zarówno w Polsce, jak i na świecie wiele osób zmaga się z sytuacją, która ma miejsce. Mowa oczywiście o pandemii koronawirusa. Mimo wprowadzania licznych restrykcji, z każdym dniem przybywa zakażonych, a tym samym niestety i ofiar śmiertelnych. W ostatnich dniach w Polsce odnotowano rekordowe ilości potwierdzonych zakażeń koronawirusem.

Szelągowska ma koronawirusa

Dorota Szelągowska to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych. 40-latka od lat po okiem kamer zmienia wnętrza mieszkań i domów osób, które zgłaszają się o pomoc w tej kwestii. Szelągowska była prowadząca wielu programów, a aktualnie widzowie stacji TVN oglądać mogą jej najnowszy program „Totalne remonty Szelągowskiej”.

Dekoratorka, jak wiele innych osób medialnych, również bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym publikuje sporo zdjęć. Tym razem na Instagramie Doroty pojawił się niepokojący wpis. Szelągowska zdradziła swoim obserwatorom, że ma koronawirusa. Chociaż w ostatnim czasie z racji obowiązków zawodowych spotykała się z wieloma ludźmi, a to znaczy, iż była narażona na styczność z wirusem, ostatecznie Dorota zaraziła się Sars-COV-2 we własnym domu.

„W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie.”

Z każdym dniem dowiadujemy się o coraz większej ilości osób zakażonych koronawirusem. W ostatnim czasie o swojej chorobie, z którą zmaga się cały świat, poinformował między innymi prezydent Andrzej Duda, Radosław Majdan czy Anna Kalczyńska.

Życzymy zdrowia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz