Połącz się z nami

Szelągowska ma koronawirusa. Nie uwierzycie, gdzie się zaraziła!

szelagowska

Z życia gwiazd

Szelągowska ma koronawirusa. Nie uwierzycie, gdzie się zaraziła!

Dorota jak wiele innych osób również zmaga się z zakażeniem wirusem Sars-COV-2. Szelągowska ma koronawirusa.

Prowadząca uwielbianych przez widzów programów o zmienieniu wnętrz podzieliła się ze swoimi obserwatorami przykrym faktem o stanie swojego zdrowia. Chociaż jak sama przyznała, w ostatnim czasie miała kontakt z wieloma osobami, ostatecznie wcale nie zaraziła się w pracy.

View this post on Instagram

21:30 @tvn.pl 😱😱😱

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Nie da się ukryć, że od wielu miesięcy zarówno w Polsce, jak i na świecie wiele osób zmaga się z sytuacją, która ma miejsce. Mowa oczywiście o pandemii koronawirusa. Mimo wprowadzania licznych restrykcji, z każdym dniem przybywa zakażonych, a tym samym niestety i ofiar śmiertelnych. W ostatnich dniach w Polsce odnotowano rekordowe ilości potwierdzonych zakażeń koronawirusem.

Szelągowska ma koronawirusa

Dorota Szelągowska to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych. 40-latka od lat po okiem kamer zmienia wnętrza mieszkań i domów osób, które zgłaszają się o pomoc w tej kwestii. Szelągowska była prowadząca wielu programów, a aktualnie widzowie stacji TVN oglądać mogą jej najnowszy program „Totalne remonty Szelągowskiej”.

Dekoratorka, jak wiele innych osób medialnych, również bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym publikuje sporo zdjęć. Tym razem na Instagramie Doroty pojawił się niepokojący wpis. Szelągowska zdradziła swoim obserwatorom, że ma koronawirusa. Chociaż w ostatnim czasie z racji obowiązków zawodowych spotykała się z wieloma ludźmi, a to znaczy, iż była narażona na styczność z wirusem, ostatecznie Dorota zaraziła się Sars-COV-2 we własnym domu.

„W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie.”

Z każdym dniem dowiadujemy się o coraz większej ilości osób zakażonych koronawirusem. W ostatnim czasie o swojej chorobie, z którą zmaga się cały świat, poinformował między innymi prezydent Andrzej Duda, Radosław Majdan czy Anna Kalczyńska.

Życzymy zdrowia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry