Szelągowska świętuje urodziny syna. Z tej okazji podzieliła się wyjątkowym, starym zdjęciem!

24 października 2021
Przez: : J.J

Dorota Szelągowska świętowała 20 urodziny swojego syna. Choć projektantka nie należy do gwiazd, które chętnie chwalą się swoim życiem prywatnym tym razem postanowiła zrobić wyjątek publikując starą fotografię. Musicie to zobaczyć!

Dorota Szelągowska prywatnie i zawodowo

Dorota Szelągowska to jedna z najpopularniejszych projektantek w naszym kraju. Na swoim koncie ma udział w wielu programach telewizyjnych, w których pełniła rolę prowadzącej. Wśród nich należy zaliczyć Dorota Was urządziPolowanie na mieszkanie, Domowe rewolucje, Totalne remonty Szelągowskiej czy Dorota inspiruje. Programy z jej udziałem cieszą się ogromną popularnością wśród widzów i za każdym razem skupiają przed szklanymi odbiornikami masę widzów.

Prywatnie Dorota była w trzech związkach małżeńskich, każde z nich zakończyło się rozwodem. Z pierwszego i ostatniego związku ma dzieci – syna Antoniego i córkę Wandę.

Zobacz także: Szelągowska o problemach ze zdrowiem córki

Dorota na starej fotografii z synem

Syn Doroty – Antoni obchodził swoje okrągłe 20 urodziny. W ten wyjątkowy dzień projektantka postanowiła podzielić się z nami wyjątkowymi zdjęciami. Dorota pokazała dwie fotografie, które dzieli różnica 18 lat. Na pierwszym zdjęciu syn Szelągowskiej miał 2 lata, a ona 23. Na obecnym projektantka ma 41 a jej syn 20.

Zobacz także: Dorota Szelągowska w naturalnym kolorze włosów

Dorota Szelągowska z synem

Dumna mama zdecydowała się na wzruszające słowa, które skierowała do swojego syna:

“Zero oraz trzy. Tyle różni te zdjęcia. Na pierwszym mój Syn ma 2 lata, dziś kończy 20. Za to ja z pierwszego jestem o 3 lata starsza, niż on dziś. Matematyka jest fajna, tak jak rodzicielstwo, tylko chyba więcej w niej logiki. Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna na wciąż, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim co robisz ❤️ #mama #takiegopięknegosynaurodziłam #jubilat”

My również przyłączamy się do życzeń dla syna Doroty. Widzicie podobieństwo mamy i syna?

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. Fann pisze:

    To ta co ma picze łajdaczke świetna gwiazda tvn co za szam bo

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej