Szelągowska pokazała w połowie pomalowaną twarz. Takiego kontrastu mogliście się nie spodziewać

13 października 2021
Przez: : J.J

Dorota Szelągowska odważyła się na zdjęcie, które nie opublikowałaby każda z gwiazd. Projektantka pokazała swoje zdjęcie w połowie makijażu. Czy widać różnicę, kiedy nie ma make-upu? Przekonajcie się!

Kilka słów o Dorocie Szelągowskiej

Każdy, kto choć trochę interesuje się aranżacją wnętrz, doskonale zna Dorotę Szelągowską. Projektantka ma na swoim koncie udział w wielu programach, w których pokazuje, że każde wnętrze może przejść prawdziwą metamorfozę.

Prywatnie mama dwójki dzieci – Antoniego oraz Wandy.

Dorota nie należy do gwiazd, które chętnie afiszują się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Niedawno jednak zrobiła mały wyjątek, dzieląc się z fanami przykrą wiadomością. Jak się wówczas okazało, córka Doroty zmaga się z wadą sera, o czym wcześniej nigdy nie mówiła publicznie.

Zobacz także: Szelągowska o chorobie córki

Szelągowska bez makijażu
Dorota Szelągowska

Zobacz także: Modna fryzura Szelągowskiej

Dorota Szelągowska bez makijażu

Projektantka rok temu przekroczyła próg 40 lat i z roku na rok prezentuje się coraz to lepiej. Obserwatorzy jej profilu mogą oglądać liczne zdjęcia Doroty oraz jej ciekawe stylizacje, które wyróżniają ją w tłumie.

Na jednym z najnowszych zdjęć postanowiła zaprezentować się bez makijażu, co kosztuje niejedną ze znanych nam osób na pewno nie lada odwagę. Dorota zmyła połowę makijażu ze swojej twarzy, a drugą zostawiła w pełni pomalowaną dla kontrastu.

“Zmyłam się pół na pół – dla kontrastu. Zanim się zmyję do łóżka. Całkiem. Dobranoc Państwu #makeup #nomakeup #dobranoc #pchłynanoc #itakietam”

Dorota Szelągowska w makijażu na połowie twarzy

Wniosek komentujących osób jest jeden – makijaż Doroty niewiele zmienia w jej wyglądzie, z czym trudno się nie zgodzić. Projektantka według opinii wielu osób wygląda rewelacyjnie zarówno w, jak i bez niego:

“Prawie bez różnicy po za rzęsami. Wniosek jeden! Wygląda Pani tak dobrze, że nie trzeba się malować🔥🔥dobrej nocki”

“Na pierwszy rzut oka nie widać różnicy 😉 to komplement oczywiście 🙂”

“Nie widzę różnicy!🙉”

“Tak samo piękna 😍”

A Wy, co uważacie?

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej