SZOK! Lady Gaga spodziewa się dziecka?! Gwiazda wrzuciła wymowny wpis!

13 marca 2019
Przez: : M.J

Ten rok należał zdecydowanie do niej! Lady Gaga, po sukcesie filmu „Narodziny Gwiazdy”, w którym zagrała jedną z głównych ról, jest uwielbiana przez portale plotkarskie. Co chwilę możemy czytać doniesienia, na temat jej domniemanego romansu z Bradleyem Cooperem.

View this post on Instagram

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Oscar dla Lady Gagi

Lady Gaga została zdobywczynią Oscara i Złotego Globu za utwór „Shallow”, który nagrała razem z Cooperem do filmu „Narodziny Gwiazdy”.

Zobacz także: Lady Gaga miała wypadek na scenie!

Na jej Twitterze możemy przeczytać, że artystka jest w ciąży!

“Plotki, że jestem w ciąży? Tak, jestem w ciąży z #LG6.” – napisała Gaga

Lady Gaga naprawdę jest w ciąży?

Od razu chcemy uspokoić fanów artystki. Gaga faktycznie napisała, że jest w ciąży, jednak nie spodziewa się dziecka. Gwiazda po zdobyciu najważniejszej z nagród rzuciła się w wir pracy. Artystka tym wpisem nawiązała do tego, że już niebawem możemy spodziewać się jej nowej płyty, a #LG6 to nic innego, jak kolejny longplay w dorobku artystki. Tym wpisem gwiazda chciała udowodnić, że w tym momencie jej nowy materiał jest dla niej najważniejszy.

Skąd więc pomysł piosenkarki na taką promocję jej nowej płyty? Pewnie chodzi jej o nieustające plotki na temat romansu z Bradleyem Cooperem. Ich występ na gali oscarowej był na językach wszystkich, a spekulacją nie było końca, gdyż artystka niedawno zakończyła swój dwuletni związek z agentem artystycznym Christianem Carino. Kiedy pojawiły się kolejne plotki związane z jej ciążą, skomentowała je na swój sposób. Bez wątpienia jest to ogromna promocja dla jej nowego albumu, na który czekają miliony fanów z całego świata.

Zobacz także: Bradley Cooper rozwodzi się z żoną przez Lady Gagę?

Jesteśmy przekonani, że jej „dziecko” będzie bestsellerem! I na pewno warto poczekać na jej nowe dzieło!

Źródło: Twitter i Instagram Lady Gagi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej