Połącz się z nami

SZOK! Lady Gaga spodziewa się dziecka?! Gwiazda wrzuciła wymowny wpis!

News

SZOK! Lady Gaga spodziewa się dziecka?! Gwiazda wrzuciła wymowny wpis!

Ten rok należał zdecydowanie do niej! Lady Gaga, po sukcesie filmu „Narodziny Gwiazdy”, w którym zagrała jedną z głównych ról, jest uwielbiana przez portale plotkarskie. Co chwilę możemy czytać doniesienia, na temat jej domniemanego romansu z Bradleyem Cooperem.

Lady Gaga została zdobywczynią Oscara i Złotego Globu za utwór „Shallow”, który nagrała razem z Cooperem do filmu „Narodziny Gwiazdy”.

Na jej Twitterze możemy przeczytać, że artystka jest w ciąży! „Plotki, że jestem w ciąży? Tak, jestem w ciąży z #LG6.” – napisała Gaga

Od razu chcemy uspokoić fanów artystki. Gaga faktycznie napisała, że jest w ciąży, jednak nie spodziewa się dziecka. Gwiazda po zdobyciu najważniejszej z nagród rzuciła się w wir pracy. Artystka tym wpisem nawiązała do tego, że już niebawem możemy spodziewać się jej nowej płyty, a #LG6 to nic innego, jak kolejny longplay w dorobku artystki. Tym wpisem gwiazda chciała udowodnić, że w tym momencie jej nowy materiał jest dla niej najważniejszy.

Skąd więc pomysł piosenkarki na taką promocję jej nowej płyty? Pewnie chodzi jej o nieustające plotki na temat romansu z Bradleyem Cooperem. Ich występ na gali oscarowej był na językach wszystkich, a spekulacją nie było końca, gdyż artystka niedawno zakończyła swój dwuletni związek z agentem artystycznym Christianem Carino. Kiedy pojawiły się kolejne plotki związane z jej ciążą, skomentowała je na swój sposób. Bez wątpienia jest to ogromna promocja dla jej nowego albumu, na który czekają miliony fanów z całego świata.

Jesteśmy przekonani, że jej „dziecko” będzie bestsellerem! I na pewno warto poczekać na jej nowe dzieło!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry